ITK by ZPAS Серверлік шкаф 19" 42U 800х1000мм бір жапырақты перфорацияланған есіктер сұр РФ

1 848 297 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ZP35-42U-0810-PP-R
Жіберу 03 мамыр 2026Серверлік шкаф 19" ITK by ZPAS серверлік және басқа телекоммуникациялық жабдықтарды орналастыруға арналған. ДӨО жобалау және салу шеңберіндегі міндеттерді шешу үшін барлық қажетті талаптарға жауап береді. Ассортимент қосымша. жабдықтар мен керек-жарақтар суық, оқшауланған дәліздерді ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Шкаф перфорацияланған ауданы 86% перфорацияланған есіктермен жабдықталған, алдыңғы және артқы есіктер бір жапырақты. Құлыптар бұрылмалы тұтқамен және 5 нүктелі бекіту механизмімен жабдықталған, бұл есіктердің ыңғайлы және сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Серверлік шкафтың қаңқасы 1500 кг-ға дейінгі статикалық жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік беретін жоғары беріктігі бар жабық профильден жасалған. 19" Шкаф жинағына кіретін мырышталған 19" профильдердің екі жұбы екі бағытта бірлік белгілеріне ие. Жерге қосу жинағы мен аяқтары стандартты түрде жеткізіледі. Бүйірлік панельдер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек тапсырыс беріледі. Шкаф бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
2000 мм
Монтаждау түрі
Еденге монтаждау
Ені
800 мм
Тереңдігі
1000 мм
Түсі
Сұр
Пайдалы тереңдік
908 мм
Статикалық жүктеме
1360 (аяқпен), 1500 (еденде) кг
Есіктің ашылу бұрышы
270 °
Есік түрі
Перфорацияланған металл
Бүйір қабырғасының түрі
Құлыппен алмалы-салмалы
Құрастырмалы-жиналмалы
Иә
RAL түсінің нөмірі
7035
Материал
Болат
Беттің түрі
Мырышпен қапталған
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Қолданылу саласы
Ішкі (-тер)
Шкаф есіктерінің саны
2
Желдету қондырғысының түрі
Пассивті (-тер)
Төбелік панельмен
Иә
Алдыңғы есікпен
Иә
Артқы есікпен
Иә
Бүйір қабырғасымен
Жоқ
Алмалы-салмалы немесе жиналмалы
Иә
Пайдалану температурасы
-5...40 °C
Сыртқы механикалық әсерден қорғану дәрежесі
IK09
Қаптамалар мен есіктердің жабын материалы
Ұнтақ
Монтаждау профильдерінің жабын материалы
Алюцинк (Al-Zn)
Биіктігі бойынша модульдер (U-бірліктер) саны

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Серверлік шкаф |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жұмыс тереңдігі (мм) | 740 |
| Жұмыс биіктігі (U) | 42U |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 1030 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2060 мм |
| Салмақ | 185 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Перфорацияланған, Қосжарнақты, Құлыппен |
| Артқы есік | Құлыппен, Перфорацияланған |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 1 848 297 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: Шкаф жинағы - 1 дана. Тірек М12х90 - 6 дана. Таңбалау заттаңбасы - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы 30 см алмалы-салмалы және сақиналы ұштығы - 4 дана. Ажыратылатын ұштықтары бар 30 см жерге тұйықтау сымы - 9 дана. Жерге қосу белгісі - 26 дана. Бұранда М6х20 - 10 дана. Бұранда М4х8 - 10 дана. Бұранда М6х15 - 20 дана. Салмалы гайка М6 - 20 дана. Шайба 6 қара пластик - 20 дана. Төлқұжат - 1 дана.

