ЩО70-6-04У3 400А 50кА 400В SMART IP31 IEK шиналаусыз кіріспе панелі

348 400 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHCO-7060400-01
Жіберу 06 сәуір 2026SCHO70 кіріспе панелі кернеуі 400/230 В айнымалы ток желілерінде 50 Гц жиілігі жерге тұйықталған бейтараппен электр энергиясын қабылдауға, есепке алуға және таратуға, трансформатордан немесе трансформаторлық қосалқы станциядан тарату құрылғысына кернеу беруге, қашықтықтан, автоматтандырылған және қолмен басқару, бақылау, сигнал беру және жабдықты қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға арналған. және шамадан тыс жүктемелер.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | 240 мм-ге дейін немесе 30 мм-ге дейінгі шинаға рұқсат етіледі | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | қарастырылмаған | |
| Едендік корпус | Корпус металл ГРЩ SMART 2200х600х600мм IP31 IEK | 1 |
| Ірге | жиынтықта | 2 |
| Бүйірлік алмалы-салмалы панель | жиынтықта | 2 |
| Кіріспе аппарат |
1 |
|
|
Енгізуді қорғау аппараттары |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-2-400 габариті 2 400А 50кА |
3 |
| Коммутация тұтқасы | алға шығарылды | |
| Қорғаныс панелі | кіріспе аппарат үшін | |
| Шиналық көпір (Al/Cu) | 5 немесе 10 мм шиналар үшін дайындалған | |
| Ток өткізетін шина 50кА |
|
|
| N/PE (Al/Cu) шинасы |
100 мм-ге дейінгі шиналарға дайындалған |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Толық тарату құрылғысы |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
- Бағасы: 348 400 ₸

