Өртке қарсы сорғы станциясының басқару панелі ЯУН5115-3374-07 2х25А 10кА 2х7,5кВт IP54 екі сорғы

351 245 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-YAUN-5115337407-03
Жіберу 18 сәуір 2026Өртке қарсы сорғы станциясының басқару тақтасы мыналарға арналған: резервуардан сұйықтықты сору үшін қондырғының бөлігі ретінде сорғыларды басқару және қорғауды жүзеге асыру.
Қалқан қолмен және автоматты жұмыс режимдерін жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
САУ-М7Е-Щ1 ТОҚТЫ сұйықтығының немесе сусымалы ортаның деңгейін бақылау релесі.
ЯУН5115-3374-07 екі сорғыны басқаруға арналған: негізгі және резервтік.
ЯУН-да ARMAT өнеркәсіптік сериялы контакторлар қолданылады.
Сорғыларды қорғау үшін РТИ электржылу релесі, фазаны бақылау релесі қолданылады.

Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 35 мм-ге дейін рұқсат етіледі | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
|
Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 25А 10кА С IEK |
2 |
| Электр желісінің параметрлерін бақылау релесі | Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI | 1 |
| Сорғыларды бақылау және басқару релесі | САУ-М7Е-Щ1 ТОҚТЫ сұйықтығының немесе сусымалы орталардың деңгейін бақылау релесі | 2 |
| Сорғылардың коммутациялық күштік аппараттары |
2 2 |
|
| Сорғыларды қорғау | РТИ-1322 электро-жылулық реле 17-25А IEK | 2 |
| Сорғылардың іске қосылуын басқару |
Жарық диодты және сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі NTE8-10B уақыт релесі (қосу уақытының кешігуі) 1-10с 1НО АС230В |
3 1 |
|
Индикация және хабарландыру: - сорғылардың жұмысы - ескерту |
шам қызыл |
2 2 |
|
Жұмыс режимдері: - автоматты - жергілікті |
САУ-М7Е-ден басқару іске ҚОСУ түймелері, авариялық ТОҚТАТУ түймелері |
2 4 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 351 245 ₸










