OPR-01 фотореле 1 істікшелі 230В айнымалы ток қашықтан басқару пульті бар ONI

9 885 ₸
- Бар
- Коды:OPR-01-AC230
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
OPR типті фоторелелер жарықтандыру деңгейіне байланысты жарықтандыруды автоматты түрде басқаруға (қосуға немесе өшіруге) арналған.
Қосу – жарықтың азаюымен (ымырт) және өшіру – жарықтың жоғарылауымен (таңның атысы).
Іске қосу шегі алдыңғы панельдегі реттегіш арқылы өзгертілуі мүмкін.
Жарық сенсоры жинаққа кіреді.
Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер.
- Реттелетін іске қосу шамының орнату нүктесі.
- Бірнеше жұмыс режимдері.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Қашықтан жарықтандыру сенсоры кіреді.
- Жұмыс температурасының минус 20°С-тан плюс 55°С-қа дейінгі кең диапазоны.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN рейкаға |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Номин жиілігі, Гц | 60 |
| Номин токты ауыстырамыз, Ал | 16 |
| Жарықтандыруды реттеу диапазоны, лк | 10...900 |
| Қорғау дәрежесі - IP жарықтандыру датчигі | IP20 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Енгізу түймесі | Иә |
| Жарықтандыру датчигі сымының максималды ұзындығы, м | 1 |
| Қыздыру шамдарының максималды қуаты, Вт | - |
| Шамдардың максималды қуаты люминесц, ВА | - |
| Шамдардың максималды қуаты люминесц-параллель компенсир, ВА | - |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 64 |
| Жарықтандыру датчигінің номиналды кернеуі, В | - |
| Бағдарламаланатын түнгі өшірумен | Жоқ |
| Жарықтандыру датчигін монтаждау тәсілі | Ендірілетін (-тер) |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
ҚОСЫЛУ СХЕМАСЫ

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Фото сенсор | Шығарылатын |
| Қосу шегі | Реттелетін |
| Фоторелені қосудың минималды шегі | 10 люкс |
| Фоторелені қосудың максималды шегі | 900 люкс |
| Модульдер саны | 1 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сезбегі бар сымның ұзындығы | 1 м |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Кешігу уақыты | 120 сек |
| Өшірудің кідіру уақыты | 120 сек |
| Кернеу | 230 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды коммутация тогы | 16 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 9 885 ₸
- Қаптау тәсілі: Датчик освещенности входит в комплект.


