Жарықтандырғыш қалқан IEK ОЩВ-3-100-9-0 36, 80А, 10кА, 400/230В, УХЛ4, IP31

33 330 ₸
- Бар
- Коды:MSM10-3N-100-09-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыру қалқаны
ҚТҚҚ тұрғын және өндірістік үй-жайларда электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В айнымалы ток желілеріндегі шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде желілерді қорғауға арналған. Корпустың ішінде кіріспе, үш полюсті және топтық, бір полюсті ажыратқыштар, сондай-ақ N және PE шиналары бар.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Шағын габаритті конструкция.
- Толығымен дәнекерленген корпус.
- Жоғары технологиялылық және пайдаланудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Кіріспе - негізгі ажыратқыштың номиналды тогы, А | 100 |
| Шығарушы топтардың саны | 9 |
| Номин кіріспе автоматты өшіру мүмкіндігін өшіреді, кА | 10.0 |
| Салмағы, кг | 5,0 |
| Жерге тұйықтау жүйесінің түрі | TN-C, TN-S |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 265 |
| Тереңдігі, мм | 120 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -1...+35 |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш/УЗО |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Жерден ағып кетуден тыс топтардың саны | 0 |
| Кіріспе-басты сөндіргіштің полюстер саны | 3 |
| Жерге ағып кеткен кезде ашылған тізбектің саны | 0 |
| ВДТ - УЗО саны 30 мА | 0 |
| ВДТ - УЗО саны 300 мА | 0 |
| Жарық топтарының саны | 9 |
| Макс ҚТ, кА күтілетін токтың рұқсат етілген мәні | 10 |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 450 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230/400 |
| Топтық тізбектер аппараттарының номиналды тогы, А | 25 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 100 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Топтардың жалпы саны | 9 |
| Розеткамен бірге | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қоңырау трансформаторымен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Функционалдық блоктардың электр қосылыстарының типі | FFX |
| Ені, мм | 440 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 265 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
- Бағасы: 33 330 ₸

