Автоматты ажыратқыш M06N 2P C 16А 6кА ARMAT IEK

5 574 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-M06N-2-C016
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштар тізбектерді шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Модельдік қатарға B, C, D іске қосу сипаттамалары және номиналды токтары 0,5-тен 63 А-ға дейінгі құрылғылар кіреді.
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті 6 кА құрайды.
Шекті ажырату қабілеті номиналына байланысты 10-нан 50 кА-ға дейін өзгереді.

Артықшылықтары
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы
- Ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі
- 2 бекітілген позициясы бар динрейкке арналған ысырма
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң
- ROHS директивасына толық сәйкестік
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 6 кА
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты)

Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 16.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Айырғыштың түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 7.0 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 20000 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 500 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 6.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 6.0 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 6 |
| IEC 60947-2, ғА бойынша ажырату қабілеті | 15 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -40...70 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Бір полюстің салмағы, кг | 0,116 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 5 574 ₸


