Үш бункерге арналған бункерлерді басқару қалқаны МС204-2 25А 6кА 400В IP54

372 863 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUN-851003303-U2
Жіберу 18 сәуір 2026Бункерлерді басқару қалқаны технологиялық процестерді жүзеге асыруға арналған: технологиялық вибраторларды ашу-жабу, іске қосу.
Қолмен жұмыс режимі.
МС204-2 үш бункерді басқаруға арналған.
Қалқанда жабдықтардың өнеркәсіптік сериялары пайдаланылған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 25 мм-ге дейін рұқсат етіледі | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
КВИ-6мм2 көк IEK бұрандалы терминал Жиынтық қысқыш ЗНИ-6PEN 6мм2 (JXB-жер) IEK |
1 1 |
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | 15 |
|
Кіріспе аппарат |
1 |
|
| Электр қозғалтқыштарын коммутациялау және қорғау аппараттары |
6 4 |
|
| Коммутациялық күштік аппараттар |
4 6 |
|
|
Жұмыс тәртібі: - қолмен басқару (индикациямен) |
NP2-BW3361 1NO жасыл айнымалы ток/DC230V (LED) IP40 басқару түймесі NP2-BW3461 1NO басқару түймесі қызыл айнымалы ток/DC230V (LED) IP40 |
16 6 |
|
Шығатын шиналар N/PE (Al/Cu) |
жиынтықта |
|
|
Ток өткізгіштер Ток өткізгіш шиналар |
мыс МЕМСТ Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х15 3L+PEN IEK |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 13 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 372 863 ₸

