ELECOR Сыртқы бұрышы КМН 60х40 ақ (4шт/жинақ) IEK

1 438 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKMP10D-N-060-040-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрыш ELECOR. Трасса сыртқы бұрышта (90° бұрышта) бұрылған кезде кабель-арналардың түйісу орнын эстетикалық безендіруге арналған. ELECOR және ECOLINE сериялы кабельдік арналармен үйлесімді. Материал: полистирол. Түсі: ақ.
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Ақ
Ені
60 мм
Биіктігі
40 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
Жиынтықта саны
4 дана
Материал
Пластик
Үлгі немесе орындау
Бекітілген
Монтаждау температурасы
-15...60 °C
RAL түсінің нөмірі
9010
Бекіту тәсілі немесе түрі
Сыртқа шертілетін тарапқа
Пайдалану температурасы
-15...60 °C
Бұрыш
90 °
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2400 мм.ш.м |
- Бағасы: 1 438 ₸

