Фазаларды бақылау релесі NJB1-X AC380V CHINT*

14 253 ₸
- Бар
- Коды:310008 (280021)
Фазаны басқару релесі NJYB3 жиілігі 50/60 Гц үш фазалы 400В үш сымды тізбектердегі және үш фазалы 230В төрт сымды тізбектердегі желінің кернеу деңгейін, фазалардың үзілуін, фазалардың ауысуын және фазалық сәйкессіздіктерді басқаруға арналған.
Атап айтқанда, ол қуатты реттеу жүйелерінде, ауаны баптау жүйелерінде және қозғалтқыштарда қолданылады.
Реле желідегі кернеу деңгейін бақылауды қамтамасыз етеді.
Релелік сигнал пайда болған кезде ол апат түрін анықтайды: кернеудің жоғарылауы / төмендеуі, фазаның үзілуі, фазаның ауыспалы қателігі немесе фазалық сәйкессіздік, және кіріктірілген микропроцессордың көмегімен жұмысты реттейді.
СИПАТТАМАЛАРЫ
| Айнымалы токты басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В | 380 |
| Жарықдиодты (LED) индикациясы бар | Иә |
| Фазалардың үзілуін бақылау | Иә |
| Асимметрия кезіндегі жұмыс уақыты, сек | 0,1-30 |
| Симметриясыздық коэффициенті, % | 2-22 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 22,5x114x102 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -5…+40 |
| Басқару кернеуінің түрі | AC |
| Серия | NJB1-X |
| Фазалардың ауысуын бақылау | Иә |
| Фазалардың ауытқуын бақылау | Иә |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
ОРНАТУ БОЙЫНША ҰСЫНЫСТАР
▶ Монтаждауды білікті электр техникалық персонал орындауы тиіс;
▶ Бұйымды ылғал, конденсат, сондай-ақ жанғыш және жарылғыш газдар бар жерлерде орнатуға тыйым салынады;
▶ Бұйымды орнату және техникалық қызмет көрсету кезінде қоректендіру кернеуін ажырату қажет;
▶ Бұйым жұмыс істеп тұрған кезде ток өткізетін бөлшектерге қол тигізуге тыйым салынады;
▶ Өнімді сақтау, орнату және пайдалану қуат көзінің номиналды кернеуіне және пайдаланушы нұсқаулығында көрсетілген шарттарға сәйкес жүзеге асырылуы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1 шаршы мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 3 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 23 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Монтаждау түрі | DIN рейкаға |
- Бағасы: 14 253 ₸

