Серіппелі клемма КПИ 2В-1.5мм 17.5А қызыл IEK

255 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YZN11-001-K04
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Серіппелі клемма КПИ 2В-1.5мм 17.5А компаниядан қызыл IEK — бұл электр қосылымдары үшін сенімді және ыңғайлы элемент.
Электр қосылымдарымен жұмыс істеудің сапасы мен ыңғайлылығын бағалайтындар үшін тамаша таңдау.
Артықшылықтары:
- Орнатудың қарапайымдылығы: серіппелі механизм қосымша құралдарды қажет етпей-ақ сымдарды жылдам және оңай қосуға мүмкіндік береді.
- Қосылымның сенімділігі: қызып кету және қысқа тұйықталу қаупін азайтатын сенімді байланысты қамтамасыз етеді.
- Қолданудың кең ауқымы: тұрмыстық және өнеркәсіптік электрониканы қоса алғанда, әртүрлі электр жүйелерінде қолдануға жарамды.
- Шағын өлшемдер: тарату қораптары мен қалқандардағы орынды айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
- Оқшаулағыш корпус агрессивті орта мен температураның әсеріне жоғары төзімділікке ие серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді полиамидтен жасалған.
- Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: тығындар, таңбалау тақталары, секіргіштер.
- Серіппелі қысқыш сенімді газ өткізбейтін қосылымды, жақсартылған дірілге төзімділікті және тығыздауды қамтамасыз етеді.
Қолдану:
- Электр қалқандары: тарату қалқандарындағы сымдарды қосу үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік жабдық: өнеркәсіптік жүйелерде таратуды құру үшін өте қолайлы.




Техникалық сипаттамалар
| Ұштығы жоқ көп тармақты сымның қимасы | 1,5 мм2 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,2...2,5 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,2...1,5 мм2 |
| Номин ток In | 17.5 А |
| Номин құл кернеу | 500 Жылы |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Жұмыс температурасы | -40...+85 °C |
| Материалды оқшаулаудың жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 4.2 мм |
| Ұзындығы | 49.3 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Түсі | Қызыл |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Полюстер саны | 1 |
| Үлгі немесе орындау | Фазалық |
| Корпус материалы | Полиамид 6.6 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 4.2 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қызыл |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Қызыл |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 60 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды ток | 17.5 А |
| Максималды кернеу | 500 В |
- Бағасы: 255 ₸

