ESCA Тегіс бұрылыс 90град түрі Г01 100х100мм IEK

7 746 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CPG01-0-90-100-100
Жіберу 05 мамыр 202690° тегіс бұрылыс кабель жолының 90° көлденең бұрылысын ұйымдастыруға арналған. Аксессуардың қақпағы жинаққа кірмейді. Аксессуар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты кемінде 10 мкм) ыстықтай мырышталатын болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
Кабельдік науаның ені
100 мм
Биіктігі
100 мм
Салмақ
0,59 кг
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Ішкі радиус
100 мм
Кабель науасының биіктігі
100 мм
Ұзындығы
230 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Бағытты өзгерту
Көлденең (-тер)
Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген
Жоқ
Коррозияға төзімділік сыныбы
2
Климаттық орындалуы
У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2
Материал
Болат
Үлгі немесе орындау
Ағытпасы бар
Монтаждау температурасы
-50...40 °C
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
RAL түсінің нөмірі
7047
Ауытқу - бұрыш
90
Монтаждау үшін негіздегі перфорация
Жоқ
Перфорацияланған бүйір қабырғасы
Жоқ
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Жоқ
Қорғау дәрежесі - IP
IP00
Пайдалану температурасы
-50...40 °C
Металдың қалыңдығы
0.8 мм
Мырыш жабынының қалыңдығы
10 мкм
Түсі
Ашық сұр
Ені
100 мм
Тармақталу ені
100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 50 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 7 746 ₸

