Сынақ түймесі бар аралық реле NJDC-17/3ZS 5A 3 істікшелі AC220V CHINT

1 721,60 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:651155
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
NJDC-17 сериясы "Тест" батырмасының болуымен ерекшеленеді.
Іске қосылған кезде механизм катушкаға қуат беруді имитациялау арқылы реле контактілерінің орнын өзгертуге мәжбүр етеді.
NJDC-17 ұшақтарының барлығы дерлік кіріктірілген жарықдиодты индикатормен жабдықталған.
Индикатор катушкаға қуат берілген кезде іске қосылады.
Катушкасы өте жұқа сыммен орындалуы тиіс Chint релелері жанасу орнында күшейтіледі.
Орамның бірінші және соңғы орамдары соққыға және дірілге төзімділігін арттыру үшін қосымша өзектері бар әбзелге бұралған. Осылайша өткізгіш дәнекерлеу орнында үзілмейді.
СИПАТТАМАЛАРЫ
| Байланыстар | ||
| Номиналды кернеу | 250В айнымалы ток немесе 28В тұрақты ток | |
| Контактілердің номиналды тогы | 5 А | |
| Байланыстар саны | 3 ДАНА | |
| Байланыстар материалы | Күміс қорытпасы | |
| Контактілердің кедергісі | ≤ 100 мОм | |
| Оқшаулау кедергісі | 100 ХКұ | |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10 миллион цикл | |
| Механикалық тозуға төзімділік | 100 000 цикл | |
| Іске қосылу уақыты | ≤ 25 мс | |
| Жіберу уақыты | ≤ 25 мс | |
| Орам | |
| Номиналды басқару кернеуі Ue | Айнымалы ток 220В |
| Іске қосу кернеуі | 80% Ue |
| Босату кернеуі | 20% Ue |
| Тұтынылатын қуат | 1,8 ДА |
| Басқалар | |
| Пайдалану температурасы | −25...+55 °C |
| Ылғалдылық | 20 °C температурада 90% |
| Салмақ | 33 ж |
ҚОСЫЛУ СХЕМАСЫ ЖӘНЕ ӨЛШЕМДЕРІ

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 25 мс |
| Қайтару уақыты | 25 мс |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Механикалық тозуға төзімділік | 100000 цикл |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 55 град. |
| Массасы | 33 г |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 5 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 28 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 36 мм |
| Ені | 22 мм |
- Бағасы: 1 721,60 ₸

