Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 2000х600х450мм IP54 IEK

299 460 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-2000-600-450-54
Жіберу 03 мамыр 2026Енгізу-тарату құрылғылары жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы ток желілерінде кернеуі 380/220 В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, қысқа тұйықталулар мен шамадан тыс жүктемелер кезінде желілерді қорғауға, сондай-ақ сирек операциялық қосулар мен ажыратуларға арналған.
SMART IEK ҚБҚ металл корпустары олардың базасында әртүрлі объектілерді электрмен жабдықтауға арналған енгізу-тарату төмен вольтты жиынтықты құрылғыларды одан әрі құрастыру үшін қызмет етеді.
SMART IEK® сериялы ҚБҚ корпустарының артықшылықтары

Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.




Бұл монтаждау кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жетімділік.
Бұл шкафтарды панельдердің бір қатарына қосу мүмкіндігі.
- Жабдықты орнатуға арналған екі тәуелсіз бөлім.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Фальш-панельдерді орнату мүмкіндігі.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Керек-жарақтарды әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енде (25 мм қадам) және биіктікте (25 мм қадам) орнату мүмкіндігі.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Алынбалы бүйірлік панельдер орнату кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Ауыстырылатын есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Есіктегі жерге тұйықтау шпилькалары.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Тереңдігі, мм | 450 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі, мм | 2000 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Ені, мм | 600 |
| Түсі | Сұр |
| Шкаф есіктерінің саны | 1 |
| Номин ток, А | 630 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Материал | Болат |
| Шыны есікпен | Жоқ |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Иә |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Иә |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Бір-бірімен түйісу мүмкіндігі | Жоқ |
| Қабырғаға салынған | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Беттік монтаждау | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...40 |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Флеш орнату | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 102 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 47.3 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 299 460 ₸
- Қаптау тәсілі: Есігі бар раманың жиынтығы - 1 дана. Артқы қабырға - 1 дана. Тұтастырма - 4 дана. Төбесі - 1 дана. Түбі - 1 дана. Құлып - 3 дана. Жабдықтар. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана. Бүйірлік панельдер жинаққа кірмейді.

