ҚТҚ арналған бүйірлік панель SMART (ВхГ) 2000х450мм IP54 (2 дана/жинақ) IEK

79 100 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV-PB-20-45-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, ҚТҚ рамаларының бүйірлік ойықтарын жабады және бөгде адамдардың қалқанның ішіне кіруіне жол бермейді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 1997.0 |
| Ені, мм | 415.6 |
| Бүйірлік тақта ретінде жарамды | Иә |
| Артқы панель ретінде жарамды | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Материал | Болат |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
- Бағасы: 79 100 ₸

