ВРУ TITAN/SMART хх.60.45 IP54 арналған IEK целолі

21 035 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV10-TS-600-450-54
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденде орындалатын корпустарда пайдаланылады, кәбіл жеткізуді жеңілдетеді және цоколда көзделген арнайы тесіктер арқылы еденге бекіту есебінен корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта келеді
- Жоғары сапалы сыртқы жабын
- аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Цоколь |
| Биіктігі | 600.0 мм |
| Ені | 423.0 мм |
| Үйлесімділік | TITAN сериясы, SMART |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңдігі | 70.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 423 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Салмақ | 3.7 кг |
- Бағасы: 21 035 ₸

