Автоматты ажыратқыш Acti9 C120N C 63A 3P SE*

64 228,50 ₸
- Бар
- Коды:A9N18364
Автоматты ажыратқыштар Schneider Electric сериясы C120 Acti9
125А дейінгі токтарға арналған модульдік автоматты ажыратқыштар (АВ)
9-бөлім Серия
Максималды қауіпсіздік және үздіксіз жұмыс
Автоматты ажыратқыштар Acti9 C120 құрылғылары әсіресе коммерциялық және өнеркәсіптік ғимараттардағы электр тізбектерін қорғау үшін өте қолайлы. Олар қамтамасыз етеді:
• тізбектерді қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау;
• адамдар мен жабдықтарды жерге ағып кетуден қорғау;
• IEC/EN 60898-1 стандартына сәйкес ғимарат жүйелерін оқшаулау;
• IEC/EN 60947-2 стандартына сәйкес өнеркәсіптік сектордағы оқшаулауды;
• қосалқы құрылғылар арқылы істен шыққан жағдайда авариялық қорғаныс және дабыл.
Actiдың артықшылықтары9 C120
Жақсартылған қорғаныс
Адамдардың электр тоғымен зақымдануының және жабдықтың зақымдануының алдын алу
Сенімділік
Жылдамдығы ауыстырып-қосқыштың әрекет ету жылдамдығына тәуелді емес жылдам қосу есебінен жақсартылған сенімділік
Үздіксіз жұмыс
Кернеудің шамадан тыс жүктелуіне жоғары төзімділік және өнеркәсіптік жағдайларда пайдалану кезінде жоғары өнімділік:
• ластану сыныбы;
• номиналды импульстік төзімді кернеу;
• оқшаулау кернеуі.
Контроллерлер мен ПЛК біріктірілген архитектурасы
Ашық, тұйықталған немесе іске қосылған күйді 2 мА-дан басталатын қосалқы контактілер арқылы қашықтан көрсету (сұраныс бойынша)
Негізгі сипаттамалары
| Серия | C120 |
|---|---|
| Серия | Acti 9 |
| Өнімнің атауы | C120 |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Құрылғының қысқаша атауы | C120N |
| Қолданылу саласы | Тарату |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 30 °C температурада 63 А |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | 230-да 10000 A Icn...EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 400В айнымалы ток 50/60Гц 6 kA Icu 440В Айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 220-да 20 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50/60Гц 380-де 10 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 415В айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 10 kA Icu <= 375 В тұрақты ток |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә, IEC 60947-2 сәйкес |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
|---|---|
| Номиналды жұмыс кернеуі | <= 375 В Тұрақты ток 380...415 В Айнымалы ток 50/60 Гц 220...240 В Айнымалы ток 50/60 Гц 440 В Айнымалы ток 50/60 Гц 230...400 В Айнымалы ток 50/60 Гц |
| Электромагниттік ажыратудың шегі | 5...10 x In |
| Номиналды жұмыс ажырату қабілеті | 7500 A 75 % EN/IEC 60898-1 - 230 стандартына сәйкес...400 В Айнымалы ток 50/60 Гц 4,5 kA 75 % EN/IEC 60947-2 - 440 V айнымалы ток 50/60 Гц сәйкес 7,5 kA 75 % EN/IEC 60947-2 - 380 стандартына сәйкес...415 В Айнымалы ток 50/60 Гц 15 kA 75 % EN/IEC 60947-2 - 220 стандартына сәйкес...240 В Айнымалы ток 50/60 Гц 10 kA 100 % EN/IEC 60947-2 - <= 375 В тұрақты токқа сәйкес |
| Шектеу сыныбы | 3 EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| [Up] номиналды импульске төзімді | EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 6 кВ |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Индикация ҚОСУ/ӨШІРУ |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | 35 мм симметриялық DIN-рейка |
| Тарату блогының Г-мен үйлесімділігі | Иә |
| Қадам 9 мм | 9 |
| Биіктігі | 81 mm |
| Тереңдігі | 73 mm |
| Ені | 81 mm |
| Таза салмақ | 0,615 kg |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 5000 IEC 60947-2 сәйкес циклдар |
| Блоктау параметрлерінің сипаттамасы | Handle sealable with cable diameter 0.7mm in OFF or ON position |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель типті терминалдар1...50 mm2 қатты Туннель типті терминалдар1,5...35 мм2 икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 15 mm |
| Қатайту сәті | 3,5 Н·м |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Жеке блок |
| Стандарттар | EN/IEC 60898-1 EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Сертификаттар | EAC |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Ластану дәрежесі | 3 IEC 60947-2 сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | IV |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 IEC 60068-1 сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…70 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.615 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 375 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 81 мм |
- Бағасы: 64 228,50 ₸

