3P 630А IEK басқару тұтқасы жоқ реверсивті ВРК ажыратқыш-айырғыш

459 071 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KA-VR20-3-0630
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Номиналды тогы 1600А (тікелей орындау) және 800А (қайтымды орындау) дейінгі IEK VRC ажыратқыштары өнеркәсіпте және мұнай-газ саласында, энергетикада, коммерциялық жылжымайтын мүлікте, инфрақұрылымда және ауыл шаруашылығында қолданылады.
Электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосу және ажырату үшін қолданылады.
Негізгі модельдер 3 қуат полюсімен бірге жеткізіледі.

Артықшылықтары
- Теңшелетін бекіткіштер есебінен жылдам орнату
- Қуат полюстерінің саны 8 полюске дейін артады
- Әрбір күш полюсіндегі доға сөндіргіш камералар
- Электр тізбегінің қосарлы үзілуі
- Өздігінен тазаланатын контактілер
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 690/400 |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC, В | 690 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | 440/220 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 630 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Асқын токтардан қорғаныстың болуы | Жоқ |
| Кернеу айырғышты толықтырады | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 12 |
| Icw тогы 1 с ішінде қысқа мерзімді номин, А | 20000 |
| Номин қысқа уақытқа төзімді ток Icw, кА | 20 |
| AC-23 400 В кезінде құл режиміндегі номиналды қуат, кВТ | 0 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 1000 |
| Номиналды құл кернеуі Ue, В | 690/400 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| Қосылыстардың жалпы саны | 6 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 90 % |
| Авариялық тоқтату үшін жарамды | Иә |
| Ажыратқыш-айырғыш үшін жарамды | Иә |
| Полюстер саны үшін қолайлы | 3 |
| Еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тарату тақталарында орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Орталықта алдыңғы монтаждау үшін қолайлы | Иә |
| Фронтальды монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Сақтандырғыш сөндіргіш ретінде жарамды | Жоқ |
| Авариялық тоқтату сатысына жарамды | Иә |
| Негізгі ажыратқыш ретінде жарамды | Иә |
| Сервистік өшіру ретінде жарамды | Иә |
| Қысқыштардың орталары арасындағы қашықтық 50 мм | Жоқ |
| Қайтымды қосқыш | Иә |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Қате әрекеттерден қорғаумен | Жоқ |
| Жанасудан қорғаумен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP00 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...50 |
| Монтаждау түрі | Монтаждау панеліне |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Айналмалы позициялық тұтқа (құлыптаумен) |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 80 |
| Корпустың ені, мм | 311 |
| Ені, мм | 311 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 1000 |
| Қол жетегі тұтқасының түрі | Алдыңғы айналмалы |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Корпустың биіктігі, мм | 160 |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Корпустың тереңдігі, мм | 282 |
| Тереңдігі, мм | 282 |
| Құлыпталатын - - -ая | Иә |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Бастапқы енгізулер саны | 3 |
| Қосылыстар саны бол 25 мм2 | 6 |
| Сөндіргіш-айырғыштың ықшам нұсқасы | Жоқ |
| Аспаптың құрылымы | Монтаждық тақтадағы таратушы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 2x185 |
| Коммутациялардың максималды жиілігі, сағатына циклдар | 3 |
| Материал | Пластик |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 5000 |
| Үлгі немесе орындау | Қақпақпен |
| Түйіспелі қысқыштардың бұрандаларын тарту сәті, нм | 50...75 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 630 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 20 кА |
| Кернеу | 0.69 кВ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Орнату әдісі | Көлденең |
| Массасы | 14.7 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 459 071 ₸

