Автоматты ажыратқыш Acti9 iC60N 20A 3P С 6кА 400В SE

22 926 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:A9F79320
Сипаттамасы
iC60 Acti9 автоматты ажыратқыштар сериясы
63А дейінгі токтарға арналған модульдік автоматты ажыратқыштар (АВ)
9-бөлім Серия
iC60 модульдік автоматты ажыратқыштары жабдықты шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғау мәселелерін шешеді. Бұл жолда сіз 0,5-тен 63А-ға дейінгі токтарға арналған құрылғыларды таба аласыз. С, B, D, K және Z іске қосу қисықтары бар автоматты ажыратқыштардың iC60 модельдік қатары оларды кеңселерде ғана емес, өнеркәсіпте, энергетикада, медициналық объектілерде де қолдануға мүмкіндік береді. АВ iC60 бірегей функциялары аппараттар жұмыс істеп тұрған кезде ғана емес, оларға қызмет көрсету кезінде де толық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Сізге лайықты тиімділік
Миниатюралық ажыратқыштар Acti9 iC60 - Acti кешенді электр жүйесінің бөлігі9 және электр қондырғысын қорғауды, басқаруды және басқаруды қамтамасыз етеді. Миниатюралық ажыратқыштар Acti9 iC60 үш Acti сериясына жіктеледі9 — iC60N, iC60H және iC60L электр жабдықтарына қойылатын талаптарды қанағаттандыру үшін:
• Номиналды ток: 1-ден 63 А-ға дейін
• 100 кА-ға дейінгі ажырату қабілетінің және уақыт-ток сипаттамаларының кең таңдауы: B, C, D, K, Z және MA
• IEC 60947 өнеркәсіптік стандартына сәйкес оқшаулау үшін жарамды
• Жұмыс кернеуі: 440 В-қа дейін. ток, оқшаулау кернеуі: 500 В
• Acti9 сериялы құрылғылармен және Compact NSX (MCCB) құйылған корпустардағы автоматты ажыратқыштармен үйлесімді.
Actiжүйесінің артықшылықтары9 iC60
Толық диапазон
• Ірі электр қондырғыларында қолдану нұсқалары
• 2-сыныпты оқшаулау: қос оқшаулау қашықтығы операторлар үшін де, біліктілігі жоқ қызметкерлер үшін де үздіксіз қорғанысты қамтамасыз етеді
• Кейбір өнеркәсіптік нысандар сияқты көбірек ластанған орталарда жұмыс істеуге арналған ластану 3-сынып
Оңтайлы қорғаныс
• Acti9 iC60 модульдік DIN рельсті орнату ажыратқыштарының ерекше қасиеттері VisiTrip арқасында максималды қорғаныс пен үздіксіз жұмысты қамтамасыз ету үшін арнайы әзірленген.
• VisiSafe тізбектерді қорғауға қатысты жақсартылған қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Пайдаланудағы ыңғайлылық
• Бөлшектердің нөмірлерін анықтау оңай, бұл Acti9 iC60 миниатюралық ажыратқыштарына тапсырыс беруді және пайдалануды жеңілдетеді
• IP20B терминалдарына арналған эргономикалық ысырмалармен оңай орнату
Тұрақтылық
• Қоршаған ортаға зиян келтірмейді
• Негізінен қайта өңдеуге жататын материалдардан.
Функциялар
-
Тарақты шинасы бар бөлшектеуге арналған қос қысқыш
-
Visi-trip терезесі
-
Бұйымның қызмет ету мерзімі анағұрлым жоғары
-
IP20 оқшауланған терминалдар
-
Үлкен тізбектерді таңбалау аймағы
-
Оң байланыстың индикациясы
-
Қашықтықтан индикациялау
-
Жоғарғы немесе төменгі кабель арқылы қуат.
-
Байланыстыруды жабу
Негізгі сипаттамалары
| Қолданылу саласы | Тарату |
|---|---|
| Серия | Acti 9 |
| Өнімнің атауы | Acti 9 iC60 |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Құрылғының қысқаша атауы | iC60N |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток Тұрақты ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 6000 A Icn 400 В айнымалы ток 50/60 Гц 12-де 36 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 60В айнымалы ток 50/60Гц 380-де 10 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 415В айнымалы ток 50/60Гц 220-да 20 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50/60Гц 6 kA Icu 440В Айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 36 kA Icu 100 ... 133 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес <= 180 В тұрақты токтағы 10 кА Icu |
| Қолдану санаты | EN 60947-2 стандартына сәйкес А санаты IEC 60947-2 сәйкес А санаты |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә EN 60898-1 стандартына сәйкес Иә EN 60947-2 стандартына сәйкес Иә, IEC 60898-1 сәйкес Иә, IEC 60947-2 сәйкес |
| Стандарттар | IEC 60947-2 EN 60947-2 IEC 60898-1 EN 60898-1 |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
|---|---|
| Электромагниттік ажыратудың шегі | 8 x In +/- 20 % |
| Номиналды жұмыс ажырату қабілеті | 15 kA 75 % EN 60947-2 - 220 стандартына сәйкес...240 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN 60947-2 - 380 стандартына сәйкес 7,5 kA 75%...415 В Айнымалы ток 50/60 Гц 4,5 kA 75 % EN 60947-2 - 440 В сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 15 kA 75 % IEC 60947-2 - 220 сәйкес...240 В Айнымалы ток 50/60 Гц 7,5 kA 75 % IEC 60947-2 - 380 сәйкес...415 В Айнымалы ток 50/60 Гц 4,5 kA 75 % IEC 60947-2 - 440 V сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 27 kA 75 % IEC 60947-2 сәйкес - 12 ... 133В Айнымалы ток 50/60 Гц 27 kA 75 % EN 60947-2 - 12 ... 133V сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 6000 A 100 % EN 60898-1 - 400 V сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 6000 A 100 % IEC 60898-1 - 400 V сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 10 kA 100 % IEC 60947-2 - 125 сәйкес...180 В Тұрақты ток 10 kA 100 % EN 60947-2 - 125 стандартына сәйкес...180 В Тұрақты ток |
| Шектеу сыныбы | 3 EN 60898-1 стандартына сәйкес 3 IEC 60898-1 сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц EN 60947-2 стандартына сәйкес 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц IEC 60947-2 сәйкес |
| [Up] номиналды импульске төзімді | EN 60947-2 стандартына сәйкес 6 кВ IEC 60947-2 сәйкес 6 кВ |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Іске қосу индикаторы |
| Монтаждауды орындау | Стационарлық |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Тарату блогының Г-мен үйлесімділігі | Жоғарғы немесе төменгі: Иә |
| Қадам 9 мм | 6 |
| Биіктігі | 85 mm |
| Ені | 54 mm |
| Тереңдігі | 78,5 mm |
| Таза салмақ | 0,375 kg |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Бір терминал (Жоғарғы немесе төменгі) 1...25 mm2 қатты Бір терминал (Жоғарғы немесе төменгі) 1...16 mm2 икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 14 mm for Жоғарғы немесе төменгі connection |
| Қатайту сәті | 2 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Жеке блок |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 IP20 conforming to EN 60529 |
|---|---|
| Ластану дәрежесі | 3 EN 60947-2 стандартына сәйкес 3 IEC 60947-2 сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | IV |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 IEC 60068-1 сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 0...2000 м |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -35…70 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 20 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 180 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 22 926 ₸


