iDPN N VIGI 6кА 16А С 30мА дифференциалды ажыратқышы А типті SE*

43 326,59 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:A9D32616
Жіберу 18 сәуір 2026АТТ iDPN Vigi Acti9 сериясы
Асқын токтардан 40 А дейінгі токтарға қорғанысы бар дифференциалды автоматты ажыратқыштар (АДТ)
9-бөлім Серия
iDPN Vigi ADT дифференциалды ажыратқыштары жабдықты шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан, сондай-ақ өрт және адамның электр тогының соғу қаупінен қорғау функциясын орындайды. Бұл жолда сіз 40А дейінгі токтарға арналған құрылғыларды таба аласыз. A, AC, A-Si типті қос полюсті iDPN Vigi ТҚҚҚ модельдік қатары оларды кеңселерде ғана емес, өнеркәсіпте, энергетикада да қолдануға мүмкіндік береді. iDPN Vigi АТҚҚ бірегей функциялары аппараттардың жұмысы және оларға техникалық қызмет көрсету кезінде толық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Actiді өзіңіз үшін ашыңыз9 iDPN Vigi
Қорғаныстың жоғары деңгейі және үздіксіз жұмыс
Acti9 iDPN Vigi - коммерциялық және өнеркәсіптік ғимараттардағы бір фазалы соңғы тарату қондырғыларын қорғайтын 40 амперлік асқын токтан қорғайтын (RCBO) дифференциалды ток ажыратқышы.
Ол IEC/EN 61009-2-1 стандартының талаптарына сәйкес келеді және жерге ағып кетуден келесі қорғаныс функцияларын қамтамасыз етеді:
• адамдарды тікелей жанасу арқылы электр тогының соғуынан қорғау (30 мА);
• адамдарды жанама жанасу кезінде электр тогының соғуынан қорғау (300 мА);
• қондырғыларды өрт қаупінен қорғау (300 мА).
Actiдың артықшылықтары9 iDPN Vigi
Модульдік және орнатудың қарапайымдылығы
• Жерге ағып кетуден қорғаудың барлық қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін 30 мА-дан 300 мА-ға дейінгі іске қосу сезімталдығы
• Қуатты тарату үшін 9 мм қадамдық Acti9 тарақ шинасымен үйлесімді
Пайдаланудың қарапайымдылығы
• Acti9 iDPN Vigi RCBO құрылғысын индикациялау және басқару үшін көмекші құрылғылардың кең ауқымы арқылы бақылау және басқару
• Өнімнің алдыңғы панеліндегі Visitrip қос механикалық жалауларының арқасында жерге ағып кету, шамадан тыс ток және қысқа тұйықталу көздерін жылдам анықтау, дәлірек анықтау және ақауларды жою үшін жасалған
• Acti9 iDPN Vigi RCBO қосқышындағы Vigisafe жасыл жолағының арқасында контактілердің ашылуына кепілдік берілген негізгі тізбекке қауіпсіз техникалық қызмет көрсету
• Үстіңгі және астыңғы бекіткіш қыстырғыштар Acti9 iDPN Vigi RCBO құрылғысын шинасы жалғанған DIN рельсінен алуды жеңілдетеді
Жақсартылған қауіпсіздік және үздіксіз жұмыс
• Супериммунизацияланған технология (-SI) А қорғаныс класымен бірге қатаң электромагниттік жағдайларда және ластанған атмосферада жалған дабылдар мен дабылдарды азайтады.
• II класты беткі панельді оқшаулау құрылғыны пайдалану кезінде электр тогының соғуынан қосымша қорғанысты қамтамасыз етеді
Серияның сипаттамалары
Actiтуралы фактілер9 iDPN Vigi• IEC/EN 61009 стандартына сәйкес келеді
• IEC/EN 61009-2-1 стандартына сәйкес кернеуге тәуелсіз технология
• 4-тен 40 А-ға дейінгі бір полюсті режим қолжетімді
• Сезімталдығы: 30, 100 және 300 мА
• AC, A және A-SI типтерінің үлгілері қолжетімді
• Магниттік айырғыштың уақыт-ток сипаттамалары: B және C
• Ажырату қабілеті (Icn): 10 000 А дейін
• Шектеу сыныбы: 3
• Оқшаулау кернеуі (Ui): 400 В дейін
• Ластану дәрежесі: 3
• Номиналды импульстік төзімді кернеу (Uimp): 4 кВ
• Тексеру түймесі
• Пайдалану температурасы: айнымалы ток түрі үшін -5-тен +60 °C-қа дейін, А және А-СИ типтері үшін -25-тен +60 °C-қа дейін
НЕГІЗГІ СИПАТТАМАЛАРЫ
| Серия | Acti 9 |
|---|---|
| Өнімнің атауы | Acti 9 iDPN Vigi |
| Өнім түрі | Дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы |
| Құрылғының қысқаша атауы | iDPN N Vigi |
| Қолданылу саласы | Тарату |
| Полюстердің сипаттамасы | 1P + N |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Бейтараптың жағдайы | Сол жақта |
| Номиналды ток | 16 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ағып кету тогы бойынша сезімталдық | 30 мА |
| Ағып кету тогынан қорғаудың іске қосылуының кешігуі | Лезде |
| Ағып кету тогынан қорғау класы | А типі |
| Ажырату қабілеті | 230-да 6000 A Icn...EN/IEC 61009-2-1 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50 Гц |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| Complementary | Кетіп бара жатыр |
|---|---|
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230...240 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Электромагниттік ағытпаның іске қосылу шегі | 5...10 x In |
| Дифферен бойынша қорғанысты іске қосу технологиясы | Кернеуге тәуелді емес |
| Номиналды жұмыс ажырату қабілеті | 6000 Жылы 100% Icn 230...EN/IEC 61009-2-1 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50 Гц |
| Номиналды ажырату және қосу әдісі | Idm 6000 A 230-да...EN/IEC 61009-2-1 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50 Гц |
| Шектеу сыныбы | 3 EN/IEC 61009-2-1 стандартына сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 400 миль Айнымалы ток 50 Гц |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | ҚОСУ, ӨШІРУ, авариялық іске қосу |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Тарату блогының Г-мен үйлесімділігі | Жоғарғы немесе төменгі: Иә |
| Полюстер аралық қадам | Фаза мен бейтарап арасындағы 9 мм |
| Қадам 9 мм | 4 |
| Биіктігі | 85 mm |
| Ені | 36 mm |
| Тереңдігі | 73 mm |
| Таза салмақ | 125 g |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Блоктау параметрлерінің сипаттамасы | Аспалы құлыптарды орнатуға арналған құрылғы |
| Қосылымдар – терминалдар | Жоғарғы немесе төменгі бір терминал1...16 mm2 қатты Жоғарғы немесе төменгі бір терминал1...10 mm2 икемді Жоғарғы немесе төменгі бір терминал1...10 мм2 Ұшымен икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 15 mm for Жоғарғы немесе төменгі connection |
| Қатайту сәті | 2 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Біріктірілген |
| Стандарттар | EN/IEC 61009-2-1 |
|---|---|
| Сертификаттау | VDE KEMA RCM |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (Модульдік корпус) conforming to IEC 60529 |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Асқын кернеу санаты | III IEC 60364 стандартына сәйкес |
| Электромагниттік үйлесімділік | EN/IEC 61009-2-1 стандартына сәйкес 8/20 мкс, 250 А импульске төзімді |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 IEC 60068-1 сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 16 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 43 326,59 ₸

