Жарықтандыруды басқару қорабы ЯУО9601-3774 50А 6кА 400/230В IP31 қолмен/фотореле/таймер IEK

116 717 ₸
- Бар
- Коды:YAUO-96013774
ЯУО жарықтандыруды басқару қораптары өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- берілген уақыт кезеңдерінде жарықтандыру қондырғысын өшіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын түймелермен қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 25 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 TITAN 3 IEK | 1 |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-60 3Р 50А 4.5кА С IEK | 1 |
|
Автоматты басқару: - таймер - фотореле |
Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В дин-рейку IEK Қашықтағы сенсоры бар фотореле 1 істікшелі 230В айнымалы ток |
1 1 |
| Фотореле | Қашықтағы сенсоры бар фотореле 1 істікшелі 230В айнымалы ток | 1 |
| Қуатты коммутациялау аппараттары | Контактор КМИ-35012 50А 230В/АС3 1НО 1НЗ IEK | 1 |
| Жұмыс режимдері | жергілікті/фотореле/таймер | |
| Индикация және сигнализация | Қызыл "ЖҰМЫС" сигналдық шамы | 1 |
| Жергілікті басқару |
D8-20X3 режимдерін 3 позицияға ауыстырып қосқыш 2NO қара IEK "СТАРТ-СТОП" басқару батырмасы |
2 1 |
| Шығатын желілерді қосу (Al/Cu) | ӘКК 6-50мм2 3 қатарлы сұр IEK кіріспе қуат терминалы | 1 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Шина N/PE (Al/Cu) қалдық | жиынтықта |
Схемаға түсініктеме
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқарумен екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ауыстырып қосқыш (SA1) арқылы таңдалады.
Ауыстырып-қосқыш күйінде (SA1) "Автоматты" жарықтандыру құрылғысын қосу және өшіру фотосурет сенсорынан (BL1) немесе бағдарламашыдан (KT1) орындалады, таңдау
басқару құралының қосқышы (SA2) арқылы қамтамасыз етіледі.
"Қосулы" дабыл шамы (HRL1) ЯУО жұмысының жарық сигнализациясы үшін қолданылады.
ЯУО-ны жергілікті басқару үшін қосқышты (SA1) "Қол" күйіне ауыстыру қажет.
"Старт" (SB1) "Стоп" (SB2) батырмалары жарықтандыру қондырғысын қолмен режимде жедел басқару үшін қолданылады.
ЯУО өнімін бағдарламалаушыдан (KT1) автоматты режимде іске қосу үшін оны тұтынушыға қажетті ЯУО жұмысының уақытша режимдеріне баптау қажет.
Схема жұмысын фото датчиктен (BL1) автоматты режимде бастамас бұрын, фото датчикті жарықтандырудың басқарылатын аймағына орнату қажет.
Жұмыс режимдерін қосу және баптауды білікті мамандар орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
- Бағасы: 116 717 ₸


