IP31 фотореле және таймер ЯУО9601-3974, 80 А, 10 кА, 400/230 В жарықтандыруды басқару тартпа

94 916 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96013974
Жіберу 27 мамыр 2026ЯҚА жарықтандыруды басқару жәшіктері кез келген объектілері бар өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, аумақтардың автоматты, жергілікті, қол немесе дистанциялық басқаруға арналған. жарықтандыру көздерімен.
Жарықтандыруды басқару жәшіктерінің функционалдық мүмкіндіктері үлкен және олар мыналарды қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткен кезде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және өшіру;
- жарықтандыру қондырғысын уақыттың белгіленген кезеңдерінде сөндіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын бастырмамен қолмен қосу және ажырату;
- жарықтандыру қондырғысын энергоқызметтің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы қосу және ажырату;
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық коррозияға қарсы төзімділігі жоғары IEK корпусы.
- Құрал-жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің сапасына күмәніңіз болмасын.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Заманауилар аласыздар. сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалары
| Ұстаным | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппаратының клеммаларына 35 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
ЗНИ-35мм2 көк IEK винтті клемма ЗНИ-35PEN 35мм2 (JXB-жер) IEK теру қысқышы |
1 1 |
| Кабельдерді беру | төменгi, кабельдi нығыздағыш жиынтықта | |
| Аспалы корпус | Металл корпус |МП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 TITAN 3 IEK | 1 |
| Кіріспе аппарат | ВА47-100 автоматты ажыратқышы 3Р 80А 10кА С IEK | 1 |
|
Автоматты басқару: - таймер - фотореле |
Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В DIN-рейк IEK 1 контакт 230В АС шығарғыш датчикпен фотореле |
1 1 |
| Фотореле | 1 контакт 230В АС шығарғыш датчикпен фотореле | 1 |
| Күштік коммутация аппараттары | Контактор КМИ-48012 80А 230В/АС3 1NO 1NC IEK | 1 |
| Жұмыс тәртібі | жергілікті/фотореле/таймер | |
| Индикация және дабыл | РАБОТА сигналдық қызыл шамы | 1 |
| Жергілікті басқару |
D8-20X3 режимдерін 3 ережеге ауыстырып қосқыш 2HO қара IEK ПУСК-СТОП басқару батырмасы |
2 1 |
| Кіретін желілерді қосу (Al/Cu) | Клемма кіріспе күштік КВС 6-50мм2 3х-қатардағы сұр IEK | 1 |
| Ток жүретін өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Шина N/PE (Al/Cu) кетушілер | жиынтықта |
Схемаға түсініктеме
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқару арқылы екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ауыстырып қосқыштың (SA1) көмегімен таңдалады.
«Автоматты» айырып-қосқыш жағдайында жарық беру қондырғысын іске қосу және өшіру фотобергіштен (BL1) немесе программатордан (КТ1) орындалады, таңдау
аспапты басқарушы ауыстырып қосқышпен (SA2) қамтамасыз етіледі.
«Қосылған» сигнал шамы (HRL1) ЯҚҚ жұмысының жарық сигналы үшін қызмет етеді.
ЯҚА-ны жергілікті басқару үшін ауыстырып қосқышты (SA1) «Қол.» қағидасына ауыстыру қажет.
«Іске қосу» (SB1) «Тоқта» (SB2) түймелері жарық беру қондырғысын қолмен басқаруға арналған.
ЯҚҚ бұйымының бағдарламалаушыдан (KT1) автоматты режимде жұмыс істеуі үшін оны тұтынушы үшін қажетті ЯҚҚ уақытша режимдеріне теңшелуін орындау қажет.
Фотодатчиктен (BL1) автоматты режимде схеманың жұмысы басталар алдында фотодатчикті жарықтандырудың бақылау аймағында орнатқан жөн.
Жұмыс режимін қосу және баптауды білікті қызметкерлер орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
- Бағасы: 94 916 ₸


