Дифференциалдық ажыратқыш EASY 9 (УЗО) 4П 16А 30мА AC 400В SE*

24 060 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:EZ9R34416
Жіберу 18 сәуір 2026Дифференциалды жүктеме ажыратқыштары (ДТҚ) Easy9
Easy Series бөлігі
Электр тоғымен зақымданудан қорғау
Құрылымдық ерекшеліктері
Сенуге болатын арзан коммутациялық жабдық
Функциялар:
- Адамдарды тікелей жанасу кезінде электр тогының соғуынан қорғау (30 мА)
- Электр қондырғылары мен электр сымдарын өрттен қорғау (300 мА)
- Жанама жанасу кезінде адамдарды электр тогының соғуынан қорғау (100 мА немесе 300 мА)
Жаңа Easy9 төмен вольтты жабдық сіздің электрлік бизнесіңізге жақсырақ қолдау көрсетеді және оның арқасында тиімділікті арттыруға көмектеседі:
- Жоғары сапасымен және ыңғайлы конструкциясымен ерекшеленеді
- Барлық жерде және барлық уақытта, қай жерде және қашан қажет болса, қол жетімді
- Қолжетімді бағамен жоғары сенімділікке ие
Артықшылықтары
Модульдік коммутациялық аппаратурадан қажеттінің бәрі
Schneider Electric компаниясы тұрғын үйлер мен шағын ғимараттарды қауіпсіз электр қуатымен қамтамасыз ету мәселелерін шешу үшін дүние жүзіндегі электротехника мамандарымен тығыз жұмыс істейді. Бүгін сіз өз клиенттеріңізге қауіпсіздіктің жоғары деңгейін және олар лайықты психикалық жайлылықты ұсына аласыз.
Сипаттамалары
| Серия | Easy9 |
|---|---|
| Өнім түрі | Дифференциалды ток ажыратқышы |
| Құрылғының қысқаша атауы | Easy9 авт. асқын токтардан қорғанысы жоқ ажыратқыш |
| Полюстердің сипаттамасы | 4P |
| Бейтараптың жағдайы | Сол жақта |
| [In] номиналды ток | 16 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағып кету тогы бойынша сезімталдық | 30 мА |
| Ағып кету тогынан қорғаудың іске қосылуының кешігуі | Лезде |
| Ағып кету тогынан қорғау класы | АС типі |
| Номиналды ажырату және қосу қабілеті | 500 A |
| Номиналды шартты ток қысқа тұйықталған | Модульдік автоматты ажыратқыштар Easy9: 4500 A 40 A |
| Құрылғының желідегі орны | Кетіп бара жатыр |
|---|---|
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | 400 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Дифферен бойынша қорғанысты іске қосу технологиясы | Кернеуге тәуелді емес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль Айнымалы ток |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Токтың секіруі | 250 A |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Тарату блогының Г-мен үйлесімділігі | Жоғарыдан: Иә |
| Полюстер аралық қадам | Фазалар арасындағы 18 мм |
| Қадам 9 мм | 8 |
| Биіктігі | 82 mm |
| Ені | 72 mm |
| Тереңдігі | 72 mm |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | Айнымалы ток: 2000 циклдар 400 V айнымалы ток 50/60Гц Айнымалы ток 50Гц |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...35 мм2 қатты Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...25 мм2 икемді |
| Қатайту сәті | 3,5 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Нарық сегменті | Шағын коммерциялық кәсіпорындар Тұрғын үй секторы |
| Стандарттар | IEC 61008-1 |
|---|---|
| Сертификаттар | ISI CE |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Ластану дәрежесі | 2 IEC 61008-1 сәйкес |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 500 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 72 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | EASY9 |
| Жабдық түрі | ЖҚБ |
- Бағасы: 24 060 ₸

