Топтық тарату қалқаны ЩВ ПР11-2750-Щ 80А 4.5кА 400/230В IP54 TITAN 5 SE

211 787 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1572272208
Жіберу 24 сәуір 2026Тарату пункттері ПР11 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Құрылымдық жағынан "Щ" индексі бар ПР1 модульдік аппаратураға арналған тарату қалқандарында орындалады.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | Саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 35 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Аспалы корпус |
Корпус металл ЩРн-72 (1х72) 960х310х140мм IP54 сұр (бір есікті) TITAN 5 |
1 |
| Беткі қорғаныш панелі | пластрон | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельді енгізу мембрана жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
EASY9 жүктеме қосқышы ( модульдік қосқыш) 3P 80A 400V SE |
1 |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары шығатын желілер мен топтардың |
Автоматты ажыратқыш EASY 9 1П С 4.5кА 230В SE Автоматты ажыратқыш EASY 9 3P C 4.5кА 400В SE Автоматты ажыратқыш EASY 9 4П С 4.5кА 400В SE |
22 8
|
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
PIN (штифь) типті жалғағыш шина 63А IEK мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын шиналар N/PE (Al/Cu) | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 22 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 72 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 960 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 211 787 ₸






