Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 1P 16А IEK

2 927 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MPR10-1-016
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 жиілігі 50 Гц кернеуі 400 В дейінгі айнымалы ток тізбектеріндегі аралас белсенді және индуктивті жүктемелерді ауыстыруға арналған.
Ол электр энергиясын тұтынушылардың жекелеген топтарын немесе электр байланысы учаскелерін желіден жедел ажырату қажеттілігі қарастырылған тұрғын және қоғамдық ғимараттар мен құрылыстарды есепке алу және тарату жабдықтары ретінде қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Электр тізбектерін тиімді ауыстыру.
- Токты қалыпты режимде өткізу.
- Электр тізбектерін жедел қосу және ажырату.
- Тұтқаның үш бекітілген орны I-0-II.
- Тұтқаның ортаңғы орны контактілердің нөлдік орнын бекітеді.
- Қосымша тойтармалар мен монолитті беткі панельдің есебінен өткізгіштердің қосылу аймағындағы беріктіктің артуы.
- Фирмалық дизайн және бүйір жақтарының логотипімен нақыштау.
Техникалық сипаттамалар
| Қосу немесе өшіру түрі | 2 бағытқа ауыстырып қосқыш |
| Номин ток, А | 16 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Полюстер саны | 1 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 0 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 0 |
| Қосу және өшіру қабілеті, Ie бойынша | 3 |
| Механикалық орындау тобы | M1 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -25...40 |
| Қолдану санаты | АС-22В |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 10 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 30000 |
| Түйіспелі қысқыштардың бұрандаларын тарту сәті, нм | 1.2 |
| Бір полюске тұрақты токтың кернеуі, В | 48 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Icw тогы 1 с ішінде қысқа мерзімді номин, А | 12 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | - |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 40°С температурада 50% |
| Жұмыс жағдайы | Тік |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Қуатты ажырату - согл DIN VDE 0113 | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Шамның түрі | Қолданылмайды |
| Жұмыс жағдайындағы ықтимал ауытқу бұрышы, ° | 90 |
| Түсі | Сұр |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Салмақ | 0.08 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Байланыстар саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | Аудармалы |
- Бағасы: 2 927 ₸

