ЩНО9603-3674 40А 4.5кА 400/230В IP54 TITAN 5 сыртқы жарықтандыруды басқару панелі қолмен/таймер SE

299 110 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHNO-96033674-03
Жіберу 23 сәуір 2026Көше жарығын басқару тақталары жарықтандыру желілерін және өндірістік ғимараттарды, құрылыстарды, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарын жарықтандыру желілерін және қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Олардың үлкен функционалдық мүмкіндіктері бар және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- берілген уақыт кезеңдерінде жарықтандыру қондырғысын өшіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын түймелермен қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
ЩНО9603-3674 барлық ауа райына төзімді премиум TITAN 5 сериясының модульдік корпусында жасалған.
Schneider Electric коммутация және қорғаныс аппаратурасы.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 35 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, енгізу-мембрана жиынтықта | |
| Аспалы корпус | Корпус металл ЩРн-48 (710х310х140мм) IP54 сұр TITAN 5 IEK | 1 |
| Кіріспе аппарат | EASY9 жүктеме қосқышы ( модульдік қосқыш) 3P 40A 400V SE | 1 |
|
Автоматты басқару: - таймер |
|
1 |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары шығатын сызықтардың |
Автоматты ажыратқыш EASY 9 1П 10А С 4.5кА 230В SE Дифференциалды автоматты ажыратқыш EASY 9 1P+N 10А C 30мА AC 4.5кА |
1 6 |
| Шығатын желілерді коммутациялау аппараттары | Модульдік контактор EASY9 CT 20A 2НО 230/250В айнымалы ток 50ГЦ SE | 6 |
| Жұмыс режимдері | жергілікті/таймер | |
| Индикация және сигнализация | қарастырылмаған | |
| Жергілікті басқару |
Режимдерді ауыстырып қосқыш Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 1P 16А |
6 |
| Шығатын желілерді қосу (Al/Cu) | шығатын желілерді коммутациялау аппараттарының клеммаларына | 12 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Шина N/PE (Al/Cu) қалдық | жиынтықта |
Схемаға түсініктеме
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқарумен екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ВРТ-63 үш позициялы ажыратқыш-айырғыштың көмегімен таңдалады.
АРТ-63 "Автоматты" ауыстырып-қосқыш күйінде жарықтандыру құрылғысын қосу және өшіру таймерден орындалады.
Жергілікті басқару үшін АРТ-63 ауыстырып-қосқышын "Қол" күйіне ауыстыру қажет.
Бұйымның таймерден автоматты режимде жұмыс істеуі үшін оны тұтынушыға қажетті уақытша жұмыс режимдеріне баптау қажет.
Жұмыс режимдерін қосу және баптауды білікті мамандар орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 7 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 48 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 710 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 299 110 ₸

