ESCA Бұрылыс 90град 100х150мм IEK

6 352 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP2P-100-150
Жіберу 03 мамыр 2026
90° бұрылыс кабельдік трассаның 90° көлденең бұрылысын ұйымдастыруға қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
- Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік трассаны жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Кабельдік науаның ені
150 мм
Биіктігі
100 мм
Салмақ
0,89 келі
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Кабель науасының биіктігі
100 мм
Ұзындығы
300 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Бағытты өзгерту
Көлденең (-тер)
Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген
Жоқ
Коррозияға төзімділік сыныбы
2
Климаттық орындалуы
У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2
Материал
Болат
Үлгі немесе орындау
Біріктірілген қосқыш
Монтаждау температурасы
-50...40 °C
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
RAL түсінің нөмірі
7047
Ауытқу - бұрыш
90
Монтаждау үшін негіздегі перфорация
Жоқ
Перфорацияланған бүйір қабырғасы
Жоқ
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Жоқ
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Пайдалану температурасы
-50...40 °C
Металдың қалыңдығы
0.8 мм
Мырыш жабынының қалыңдығы
10 мкм
Түсі
Ашық сұр
Ені
150 мм
Тармақталу ені
150 мм
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 600 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
- Бағасы: 6 352 ₸

