ESCA Бұрылыс тік ішкі 90град 100х150мм IEK

7 748 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1V-100-150
Жіберу 03 мамыр 2026Негізгі сипаттамалары
| Ені, мм | 400 |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
Техникалық сипаттамалар
Кабельдік науаның ені
150 мм
Биіктігі
100 мм
Салмақ
0,77 кг
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Кабель науасының биіктігі
100 мм
Ұзындығы
310 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Бағытты өзгерту
Тігінен өрлемелі (ішкі)
Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген
Жоқ
Коррозияға төзімділік сыныбы
2
Климаттық орындалуы
У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2
Материал
Болат
Үлгі немесе орындау
Біріктірілген қосқыш
Монтаждау температурасы
-50...40 °C
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
RAL түсінің нөмірі
7047
Ауытқу - бұрыш
90
Монтаждау үшін негіздегі перфорация
Жоқ
Перфорацияланған бүйір қабырғасы
Жоқ
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Жоқ
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Пайдалану температурасы
-50...40 °C
Металдың қалыңдығы
0.8 мм
Мырыш жабынының қалыңдығы
10 мкм
Түсі
Ашық сұр
Ені
150 мм
Тармақталу ені
150 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Повороты на 90град. вертикальные внутренние |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
| Жүйе түрі | Повороты на 90град. вертикальные внутренние |
- Бағасы: 7 748 ₸

