Тегіс 90 градустық бұрылыс қақпағы (G01 түрі) ESCA 150 мм IEK

5 725 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CPG01D-0-90-150-08
Жіберу 03 мамыр 2026Керек-жарақтың қақпағы қажет болған жағдайда трассада тартылған кабельді қорғауға арналған. Аксессуар бұйымдарды мырыш балқымасына (мырыштың қорғаныш қабаты кемінде 55 мкм) батыру арқылы жағылатын мырыш жабыны бар болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қақпақтардың арнайы профилі бар, бұл оларды қосымша қысқыштарсыз қарапайым қысыммен науаға бекітуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
- Телескопиялық қосылымның болуы үздіксіз жерге тұйықталуды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтарды бұрандалы тесікке M5x8 бұрандасымен қосымша бекіту қақпақтардың бір-біріне және науаға сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
Ені
150.0 мм
Салмақ
0,34 кг
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Биіктігі
15.2 мм
Ұзындығы
280.5 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Коррозияға төзімділік сыныбы
2
МЕМСТ 15150 бойынша климаттық орындалуы
У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2
Материал
Болат
Монтаждау температурасы
-50...40 °C
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
RAL түсінің нөмірі
7047
Ауытқу - бұрыш
90
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Жоқ
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Жоқ
Сым науасы үшін қолайлы
Жоқ
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бекіткіштерде
Қорғау дәрежесі - IP
IP00
Пайдалану температурасы
-50...40 °C
Металдың қалыңдығы
0,8 мм
Мырыш жабынының қалыңдығы
10 мкм
Түсі
Ашық сұр
Топсалы
Жоқ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 500 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
- Бағасы: 5 725 ₸/м

