STRUT-перфорацияланған профиль 41х41х3000-2,5 IEK

25 676 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-41-41-30-25
Жіберу 13 сәуір 2026STRUT-профиль (траверса) жоғары көтергіштік қабілетіне және әмбебаптығына ие. Профильдерден тіректер, консольді кронштейндер және траверстер жасалады, кабельдік трассаларды және басқа да инженерлік желілерді ұйымдастыру үшін кешенді шешімдер жасалады. STRUT-перфорацияланған профиль (траверс), көтергіш элементтерді арналы гайкамен және толық бұрандалы болтпен бекітуге арналған. Профильде 12,5х27 мм негізіндегі перфорация және диаметрі 10,5 мм бүйірлік перфорация бар. Профильдің ішкі сөрелерінің жиектерінде орнатылатын бөлшектердің бойлық жылжуын болдырмайтын ойық бар.
Техникалық сипаттамалар
Үлгі немесе орындау
Қарапайым профиль
Ұзындығы
3000 мм
Материалдың қалыңдығы
2.5 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Биіктігі
41 мм
Материал
Болат
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Тесіктердің өлшемі
12,5×27 мм
Перфорация түрі
3 жағынан тесілген
Соққы беріктігі
10.0 Дж
Профиль нысаны
С-профиль
Ойықтың ені
22 мм
Ені
41 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 2.5 мм |
| Массасы | 2.25 кг |
- Бағасы: 25 676 ₸

