Тарату шкафы ШР11-73708-22У3 400А 50кА 400В IP31 IEK

319 870 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHRS-7370822-01
Жіберу 06 сәуір 2026ШР 11 тарату күштік шкафтары электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Шкафтар 400А дейінгі номиналды токтарға және 50 Гц жиіліктегі үш фазалы айнымалы токтың 400В дейінгі номиналды кернеуіне арналған.
Шығатын топтарды қорғау - сақтандырғыштар.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (AL) | Ток өткізетін шинаға | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (AL) | Шинаға N/PE (AL) кететіндер | 2 |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Ірге | жиынтықта 100мм | 1 |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат | Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-37В31250 400А IEK | 1 |
| Ажыратқыштың тұтқасы | ішінде/оң жағында корпус сыртына шығарылған (клиенттің тапсырысы бойынша) | |
|
Қорғаныс аппараттары кететін топтардың |
Сақтандырғыш ұстағышы ДП-33 габариті 0 160А IEK Сақтандырғыш ұстағыш ДП-35 габариті 1 250А IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0 100А IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 250А IEK |
18 6 18 6 1 |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А | |
| Шина N/PE (AL) қалдық | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 24 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 319 870 ₸




