Жарықдиодты шам T8 сызықты 24Вт 230В 4000К G13 IEK

2 112 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LLE-T8-24-230-40-G13
Жіберу 03 мамыр 2026IEK жарықдиодты шамдары заманауи жарық көздері болып табылады және жарықтандыру құрылғыларында GU5.3, GU10 негізі бар галогендік шамдарға және E14, E27 негізі бар қыздыру шамдарына балама ретінде қолданылады. жарық көздері. Жарықдиодты шамдар өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыруға арналған жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған. Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп. Қуатты тұтыну басқа шамдарға қарағанда бірнеше есе төмен, электр энергиясын 86%-ға дейін үнемдейді. Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі. Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді. Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді. Олар бірден дерлік жанады және максималды жарықтылыққа тез жетеді. Қызмет ету мерзімі ішінде тұрақты жарық ағыны.
Техникалық сипаттамалар
| Жарық көзінің түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның немесе лампаның пішіні: | Құбырлы |
| Шамның қуаты: | 24.0 Вт |
| Ірге: | G13 |
| Жарықтың түстілік санаты: | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 165...265 Жылы |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Шыны ыдыстың түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Түсі: | Ақ |
| Таралу бұрышы: | 120 ° |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A+ |
| Диаметрі: | 26 мм |
| Ұзындығы: | 1514 мм |
| Жарық қарқындылығы: | - кқ |
| Жарық ағыны: | 2160 лм |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 30000 сағ |
| Түс температурасы: | 4000 К |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Түтік |
| Жертөле түрі | Түйреуіш |
| Қуат | 24 Вт |
| Жертөле | G13 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 165 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 265 В |
| Кернеу | 230 В |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1514 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 2160 лм |
- Бағасы: 2 112 ₸

