Диф.токтың автоматты ажыратқышы АВДТ 32 C50 100мА А типті IEK

6 010,20 ₸
- Бар
- Коды:MAD22-5-050-C-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АВДТ32 дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары электр қондырғыларының оқшаулағыштары зақымдалған кезде адамды электр тогының соғуынан қорғауға, жерге ағып жатқан токтардың әсерінен өрттердің алдын алуға және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Сыртқы орнату розеткаларын, розеткаларды және жертөлелер мен гараждарды жарықтандыруды қамтамасыз ететін топтық желілерді қорғау үшін ұсынылады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Электрондық дифференциалды қорғаныс модулі және кіріктірілген автоматты ажыратқышы бар аралас схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +40°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- РҚБТ габариттері конструкция элементтерін орналастыру есебінен 2-модульдік орындауға сәйкес келеді.
- Шуға төзімді схема.
- Қос бекітілген орны бар ысырманың көмегімен жылдам орнату (40 А дейінгі токтар үшін AVDT32).
- Құралдарды пайдаланбай жылдам монтаждау/бөлшектеу (50 және 63 А токтары үшін АВДТ32).
- 6 ғА-ның ұлғайтылған қабілеті ҚТҚҚ-ны кіріспе қорғаныс автоматтары ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 50 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин ағып кету тогы, А | 0,1 |
| Ағып кету тогының түрі | A |
| Ажырату қабілеті, кА | 6.0 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 72 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 6 |
| Айырғыштың түрі | IEK_V0000011 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| IEC 60947-2, ғА бойынша ажырату қабілеті | 6 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Монтаждау түрі | EV004369 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Қосылу түрі | EV000415 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 100 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 6 010,20 ₸


