Құжаттамаға арналған қалта пластик А4 RAL 7035 IEK

2 537 ₸
- Бар
- Коды:YPP10-A4-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шкафтардың ішіндегі есіктердің немесе бүйірлік панельдердің ішкі жағына әртүрлі техникалық құжаттарды орналастыруға және сақтауға мүмкіндік береді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Құжаттаманың үлкен көлемін орналастыру мүмкіндігі.
- Панельге орнату үшін желім негізі бар.
- 1 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 278 |
| Материал | Пластик |
| Өздігінен жабысатын | Иә |
| Ең үлкен жүктеме, кг | 1 |
| Тереңдігі, мм | 41 |
| Биіктігі, мм | 232.5 |
| Мөлдір | Жоқ |
| Шкафты монтаждау үшін орнату ені, мм | 265 |
| Түсі | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Үлгі немесе орындау | Электр схемаларына арналған қалта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 1 кг |
| Аксессуар түрі | Құжаттарға арналған қалта |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 280 мм |
| Тереңдігі | 41 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 232 мм |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 2 537 ₸

