ККМ 4-25мм2 модульдік жабдыққа арналған кіріс терминалы (ұзартылған тікелей кіріс) IEK

720 ₸
- Бар
- Коды:YKVM-4-25-FL
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеуі 400 Вт-қа дейінгі электр қалқандары мен электр қондырғыларындағы модульдік құрылғылардың қосқыш шиналары мен терминалдық қысқыштарына қуат беретін автоматты ажыратқыштар топтарының өтпелі қосылымдарын жасауға арналған.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Модульдік аппараттарға ыңғайлы қуат беру.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: -40...+50 °C.
- Үлкен қималы өткізгіштерді 25мм2 дейін жеткізу мүмкіндігі.
- Терминалдардың ток өткізетін бөліктерінің материалы - мыс.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | Тікелей орнату |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 4...25 |
| Түсі | Сұр |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Ең аз қима, мм | 10.0 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 415 |
| Номин ток In, А | 100 |
| Қысқыш материалы | EV000149 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тартылу сәті Нм, мм2 | 2,5 |
| Қамту | Қалайыланған |
| Жиынтықтағы саны, дана | 10 |
| Мөлдір | Жоқ |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Ұзындығы, мм | 45,5 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | 220 |
| Бекіту бұрандасы | М8 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | 400 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 25 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 4...25 |
| Терминалдардың ток өткізгіш бөлігінің материалы | Мыс |
| Оқшаулау кернеуінің номині, В | 415 |
| Корпустың түсі | Ашық сұр |
| Қосылу орны | Жоғарыдан |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Мыс |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 1 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | t=40⁰C кезінде 50% |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 13.5 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 4...25 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Ені | 13.5 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| ұштықтың түрі | Түйреуіш |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 720 ₸


