Тесілген науа 50х400х3000 ESCA5 IEK

22 480,92 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP10-050-400-3
Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады.
Қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді.
Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокат перфорацияланған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 сәйкес конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған, суықтай илектелген болаттан жасалған. IEK прокат науалары жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
Перфорацияланған науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868-2021 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Металл науалар арқылы кабельдік трассаларды төсеудің ашық әдісі болашақта электрлік және төмен токты жүйеге техникалық қызмет көрсетуді және дамытуды жеңілдетеді.
- Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, оның өткір жиектері жоқ.
- Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады.
- Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 400 |
| Науа түрі | Тесілген |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Материал | Болат |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Түсі | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Салмағы, м п кг | 3.95 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | П-тәрізді |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
- Бағасы: 22 480,92 ₸/м

