AQUATIC 10А IP54 ӘК ашық орнатуға арналған 1-кілтті ажыратқыш-20-1-0- Ал ЖКК

1 093 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:EVA10-K03-10-54
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IP54 жоғары қорғаныс дәрежесі бар AQUATIC IEK электр қондырғыларының сериясы жоғары ылғалдылық жағдайында, шаңды бөлмелерде, шеберханаларда, гараждарда, сондай-ақ жауын-шашынның тікелей түсуінен қорғайтын шатырдың астына орнатылған кезде көшеде электрмен жабдықтауды ұйымдастыруға арналған. AQUATIC IEK сериясы ыңғайлылық пен қауіпсіз пайдалану үшін ең ұсақ бөлшектерге дейін ойластырылған.
Техникалық сипаттамалар
| Кілттер саны | 1 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Жарықтандыру | Артқы жарығы жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Қосылу схемасы | 1-полюсті ажыратқыш |
| Қайтымды-қысымды | Жоқ |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Қосу немесе басқару түрі | Пернетақта (әткеншек)/түймелі |
| Номин ток, А | 10 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бұрандалы бекіту |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Модульдер (модульдік жүйелер) саны | 1 |
| Жазуға арналған өрісі бар | Жоқ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Монтаждау түрі | Үстірт. монтаждау (ашық. орнату) |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP54 |
| Полюстер саны | 1 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 2,5 |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу, В | 250 |
| Жиілігі | EV008013 |
| Жиынтықтау түрі | Корпустағы механизм (жинақта) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bylectrica |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Пернелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Түйменің түсі | Ақ |
| Артқы жарық | Жоқ |
| Кернеу | 250 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Дауыспен басқару | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Салмақ | 80 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 34 мм |
| Биіктігі | 82 мм |
| Ені | 82 мм |
- Бағасы: 1 093 ₸

