Екі енгізуге арналған АВР бар кіріспе шкаф1-17-70-0010 100А 50/6кА 400В IP31 контакторлар

564 854 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-1170-0010-01
Жіберу 08 сәуір 2026ВРУ1-17 кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
ВРУ1-17-70 электрмен жабдықтау схемасы бар РАҚ жүйесімен жабдықталған: екі кіріс - бір тұтынушы.
АВР автоматты режимде жұмыс істейді.
Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al) (екі кіріс) | Автобустың кеңейту қорытындылары | 6 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Ғимарат | Металл едендік корпус ШМП-16.8.4-0 (1600х800х400мм) УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта алынбайтындар | 2 |
| Панельдер қатарына қосу | Жоқ | |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі | |
| Коммутацияның кіріспе аппараттары | 2 | |
| Кіріспе қорғаныс құралдары |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 100А IEK |
3 3 |
| Кірістерді ауыстырып қосу аппараттары | Контактор КТИ-5115 115А 230В/АС3 IEK | 2 |
| АДБ басқару блогы |
Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі |
2 1 |
|
Жұмыс режимдері |
Бірінші енгізу басымдығы бар автоматты |
|
| Жұмыстың индикациясы |
Қызыл "НЕГІЗГІ ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ" сигналдық шамы Сары сигналдық шам "ЖҰМЫСҚА КІРІС РЕЗЕРВІ" |
1 1 |
|
А фазасында кернеудің болуын индикациялау кіріспе аппараттарға дейін |
2 | |
|
Электр энергиясын есептеу панелі |
ТТИ-А 100/5А 5ВА класты 0.5 IEK ток трансформаторы Есепке алу аспабына қамалған орын |
3 1 |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары шығатын топтық желілердің |
Автоматты ажыратқыш NXB-63 3P 6кА х-ка C CHINT |
10 |
|
Ток өткізгіштер Ток өткізгіш шиналар |
Мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын шиналар N/PE (Al/Cu) | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK | 1 |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 564 854 ₸








