Жарықдиодты филаментті шам C35 мөлдір шам 7Вт 230В 4000К E27 сериясы 360° IEK

546,84 ₸
- Бар
- Коды:LLF-C35-7-230-40-E27-CL
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шам C35 шам мөлдір 7 Вт 230В 4000К E27 сериясы 360° IEK жіп тәрізді жарықдиодты (жіп тәрізді жіп) ең тиімді жарық көздерінің бірі болып табылады.
Кәдімгі жарықдиодты шамдардан басты айырмашылығы – жарықтың 360°-қа дейін таралу бұрышы (көзге қосымша жайлылық). Шам тұрмыстық мақсаттағы жарықтандыру құрылғыларында қолданылады.
3 нұсқада ұсынылған: мөлдір, алтындатылған және күңгірт колбалармен.
Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560 және Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Филаментті шамдар классикалық жарықдиодты шамдардың артықшылықтарын және заманауи филаментті жіптің қосымша эстетикалық қасиеттерін біріктіреді:
- Бірегей IC драйвері шамадан тыс жүктемелерден, қызып кетуден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Термобақылау: жарықдиодтар қызып кетпейді, шамның ресурсы төмендемейді.
- Жарықтың кең таралу бұрышы көзге барынша жайлылықты қамтамасыз етеді.
- Anti blue-light - көру қабілетіне жағымсыз әсерлерден қорғау.
- Қызмет ету мерзімі 10 жылға дейін!
- Қуатты тұтыну дәстүрлі қыздыру шамдарына қарағанда 8 есе төмен.
- Олар жылуды айтарлықтай аз бөледі, соның арқасында олар тиімді және пайдалану мүмкіндігінше қауіпсіз.
- Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді.
Техникалық сипаттамалар
| Ірге | E27 |
| Жарықтың түстілік санаты | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Шамның қуаты, Вт | 7.0 |
| Шамның немесе лампаның пішіні | Шырақ тәрізді |
| Қыздыру шамының баламасы, Вт | 60 |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 200...240 |
| Жарық көзінің түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Жарық ағыны, лм | 840 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Түсі | Басқалар |
| Түс температурасы, К | 4000 |
| Шыны ыдыстың түрі | Мөлдір (таза) |
| Жарық шоғының бұрышы, ° | 360 |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 80-89 (1В сыныбы) |
| Қыздыру шамы | Жоқ |
| Қуат коэффициенті | > 0,5 |
| Ұзындығы, мм | 97 |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A++ |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі, сағ | 30000 |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті, пайыз | ≤ 5 |
| Жарық қарқындылығы, кд | - |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Жарықтың EN стандарты бойынша түстілігі | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 K |
| Диаметрі, мм | 35 |
| Таралу бұрышы, ° | 360 |
| Шамның қуаты, Вт | 7.0 |
| Шамның немесе лампаның пішіні | Шырақ тәрізді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | филаментті |
| Шамның пішіні | Шам |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Жертөле | E27 |
| Қуат | 7 Вт |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 60 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 200 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 240 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 5000 К |
| Жарқырау бұрышы | 360 град. |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс кернеуі (В) | 200-240 |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 840 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Шыны, Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 97 мм |
| Диаметрі | 35 мм |
- Бағасы: 546,84 ₸

