ПГПШ-95 IEK электротехникалық шиналарды перфорациялауға арналған пресс

257 288 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TPG-1-095
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мыс өткізгіш шиналармен жұмыс істеуге арналған жабдық құрастыру зауыттарына арналған. Электрлік шиналарды кесуге, майыстыруға және тесуге арналған жабдық сыртқы сорғы арқылы жұмыс істейді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Тығыздағыш материалдарды ауыстыру бөлігінде жөндеуге жарамды.
- Қорғаныс қабы жиынтықта.
Техникалық сипаттамалар
| Ию үшін | Жоқ |
| Тесіктерді тесуге арналған | Иә |
| Кесуге арналған | Жоқ |
| Орындау немесе басқару | Қолмен гидравликалық |
| Жұмыс жағдайы | Көлденең бетінде |
| Мыс немесе алюминий шиналарының максималды қалыңдығы, мм | 10 |
| Тесілетін тесіктердің диаметрі, мм | 10,5; 13,8; 17,0; 20,5 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Тығыздағыш төсемдерді ауыстыруға болады |
| Жұмыс сұйықтығы | Гидравликалық май |
| Жұмыс барысы, мм | 25 |
| Жалғастырғыш муфтаның өлшемі | 3/8" |
| Брутто салмағы, кг | 23.3 |
| Қаптаманың габариттік өлшемдері, мм | 205х340х415 |
| Болат табақтың максималды қалыңдығы, мм | 6 |
| Кесу күші, кН | 300 |
| Таза салмағы, кг | 16.7 |
| Сығымдау үшін | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| станок түрі | Кесу пресі |
| Жетек түрі | Гидравликалық |
| Парақтың максималды қалыңдығы | 10 мм |
| Кесудің максималды диаметрі | 20.5 мм |
| сояуыштың максималды жүрісі | 25 мм |
| Кесу бұрышы | 90 град. |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 16.7 т |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 257 288 ₸

