Автоматты ажыратқыш АП50Б-3МТ-16А-3.5н-400AC-У3-КЭАЗ

16 440,48 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:107267
АП 50Б сериялы автоматты ажыратқыштар мыналарға арналған:
- электр энергиясын қалыпты режимде беру
- қысқа тұйықталу токтары мен шамадан тыс жүктемелер кезінде қорғалатын электр желілері мен электр жабдықтарының ажыратылуы
- электр тізбектерін жедел қосу және ажырату.
Тарату жабдығының бөлігі ретінде тұтынушыларды қорғау үшін қолданылады: тұрғын үйлерде, қоғамдық ғимараттарда және өнеркәсіптік пайдаланудағы ТЖҚ-да, айнымалы ток тізбектері 1,6-дан 63А-ға дейін, кернеуі 400 В-қа дейін, жиілігі 50 және 60 Гц, сондай-ақ тұрақты ток тізбектері 1,6-дан 63А-ға дейін. кернеуі 220 В дейін.

МЕМСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.2 КО ТР 004/2011
Артықшылықтары
Кез келген техникалық шешімдерді жүзеге асыру
- 1,6-дан 63 А-ға дейінгі номиналды токтардың толық қатары;
- электромагниттік айырғыштың шағын параметрлерінің болуы қысқа тұйықталу токтарының мәндері төмен тізбектерді қорғау үшін автоматты ажыратқышты пайдалануға мүмкіндік береді.;
- нөлдік сымдағы токтың максималды ажыратқышының болуына байланысты қосымша қорғанысты қамтамасыз ету.
Пайдаланудың қарапайымдылығы
- жұмыс тогын реттеу мүмкіндігіне байланысты автоматты ажыратқыштың жұмысының қарапайымдылығы;
- автоматты ажыратқыштардың конструкциясы ток өткізетін бөліктерге жанасудан қорғауды қамтамасыз етеді;
- автоматты ажыратқыштардың жұмысының қарапайымдылығы.
Монтаждаудың қарапайымдылығы
- автоматты ажыратқыштардың конструкциясы монтаждауды жылдам және ыңғайлы орындауға мүмкіндік беретін өздігінен қысылатын сымдардан тұрады.
Қолданудың кеңейтілген салалары
- ашық аспан астында автоматты ажыратқыштарды орнату, қорғау дәрежесі IP54;
- АЭС лицензиясымен расталған АЭС электр жабдықтарын қорғау;
- пайдаланудың қатал жағдайларында қолдану мүмкіндігі, ҚҚҚ климаттық орындалуы.

Техникалық сипаттамалар
Жіктеу
- Негізгі орнату нүктесі: иә
- Қабылдау түрі: ТББ
- Бұйым түрі: Автоматты ажыратқыш
Өлшемдері мен материалдары
- Бұйымның габариттері: Ені (мм): 103
- Бұйымның габариттері: Биіктігі (мм): 139
- Бұйымның габариттері: Тереңдігі (мм): 109
Электротехникалық сипаттамалары
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток In (А): 16
- Жылулық айырғышты реттеу диапазоны (А): 0,7...1Ін
- Ток жиілігі (Гц): 50/60
- Токтың түрі: AC
- Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі Ue (V): 400
- Айнымалы токтың шекті коммутациялық мүмкіндігі Icu (ғА): 3
- Қосалқы (еркін) байланыстар: Жоқ
- Жетектің болуы: қолмен
- Қысқа тұйықталу токтарының ағытқыштарын орнату орны: 3.5н
- Токтың максималды ажыратқыштарын реттеу: иә
- Ағытқыштардың түрі: жылулық және электромагниттік
- Номиналды оқшаулау кернеуі Ui (V): 400
- Номиналды импульстік кернеу Uimp (кВ): 6
- Номиналды жұмыс істейтін ең үлкен ажырату қабілеті Ics (% Icu): 75
- Номиналды үздіксіз ток Iu (А): 16
- 400АС (кА) кезіндегі Icu айнымалы токтың шекті коммутациялық қабілеті: 3
Монтаждау сипаттамалары
- Бекіту (монтаждау) тәсілі: бұранда
- Сыртқы өткізгіштерді жалғау: алдыңғы
- Макс. қосылатын сымдардың қимасы (мм2): 6
- Қосымша құрылғыларды өздігінен қосу мүмкіндігі: жоқ
- Орнату тәсілі: панельде бекіткіші бар стационарлық
- Қосылатын өткізгіштердің түрі: сым
Пайдалану сипаттамалары
- Климаттық орындалуы және орналасу санаты: У3
- Қорғау дәрежесі (IP): IP20
- Жұмыс температурасының диапазоны (С): -40°С-тан +40°С-қа дейін
- Селективтілігі бойынша қолдану санаты: селективті емес
- Пайдаланудың кепілді мерзімі (жыл): 2
Қосымша мүмкіндіктер
- Ресейлік стандарт (МЕМСТ, ТУ): МЕМСТ Р 50030.2
- Қосымша жабдықтар: Жоқ
- Қосалқы дабыл контактілерінің болуы: жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КЭАЗ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 6 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 3000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 109 мм |
| Биіктігі | 140 мм |
| Ені | 103 мм |
- Бағасы: 16 440,48 ₸

