ШУНО9603-3474, 25А, 4.5 кА, 400/230 В, таймер, IP54 сыртқы жарықтанды-руды басқару қалқаны

99 613 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUNO-96033474-3
Жіберу 29 мамыр 2026Сыртқы жарықтандыруды басқару жәшiктерi жарық беру жүйелерiн және өндiрiстiк ғимараттар мен құрылыстардың қондырғыларын автоматты түрде, жергіліктi, қолмен басқаруға немесе дистанциялық басқаруға арналған қораптарының орналасу мақсатымен қолданылып келеді, оларға қоса КЕЛШІІШ БКІШӨСС, КАРСШІС БК АШАРТО РТЕССИЯ ҚОРДАС ҚАТШАРЛАЛАС ҚОЙСЫЛА ОТЫРҒАН = = = такие кез келген жарық көздерімен.
Жарықтандыруды басқару жәшіктерінің функционалдық мүмкіндіктері үлкен және олар мыналарды қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткен кезде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және өшіру;
- жарықтандыру қондырғысын жәшіктің есігіне орнатылған батырмалармен қолмен қосу және ажырату;
- энергоқызметтің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарық беретін қондырғыны қосу немесе ажырату.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық коррозияға қарсы төзімділігі жоғары IEK корпусы.
- Құрал-жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің сапасына күмәніңіз болмасын.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Заманауилар аласыздар. сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалары
| Ұстаным | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппаратының клеммаларына 35 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
КВИ-4мм2 көк IEK бұрандалы клемма ЗНИ-4PEN 4мм2 (JXB-жер) IEK теру қысқышы |
1 1 |
| Аспалы корпус | Металл корпус |МП-3-0 (650х500х220мм) У2 IP54 IEK | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельді тығыздағыштар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
1 |
|
|
Коммутацияның күш аппараттары |
1 |
|
| Шиналардың ток жүргізу секциясы | Корпустағы DIN-рейка шиналары (кросс-модуль) ШНК 4х7 3L+PEN IEK | 1 |
|
Коммутация және қорғау аппараттары кететін топтық сызықтар |
3 |
|
|
Автоматты режимдегі жұмыс режимдері - таймер |
|
1 |
|
Қолмен басқару (жергілікті) |
Түймелер, ауыстырып-қосқыштар |
|
| Индикация және дабыл | РАБОТА шамы | 2 |
| N/PE шиналары шығарылатын (Al/Cu) | жиынтықта | |
| Ток жүретін өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 99 613 ₸








