Екі енгізуге арналған енгізу-тарату шкафы АЖҚ1-21-10-63 630А 50кА 400В IP31 отх.6 гр.сақтандырғыштар IEK

457 043 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-1211063-U3
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-21-10 кіріспе және тарату шкафтары кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың 50 Гц жиіліктегі электр энергиясын жерге тұйықталған бейтарап желілерде қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде желілерді қорғауға арналған.
Кіріспе панелі мен тарату панелін біріктіреді.
Электр қабылдағыштардың екінші санаты - электр қабылдағыштар екі тәуелсіз желі бойынша жабдықталады.
Электрмен жабдықтаудағы үзіліске кезекші персоналдың немесе далалық жедел бригаданың резервтік қуатты қосуы үшін қажетті уақытқа рұқсат етіледі.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) екі кіріс | Кіріспе ажыратқыштың терминалдарына 240 мм-ге дейін | 6 | |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al) | 240 мм-ге дейін созылатын N/PE шиналарына | 2 | |
| Ғимарат |
|
1 | |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта (алынбайтын) | ||
| Ірге | жиынтықта | ||
| Кабельді жеткізу | төменгі | ||
|
Кіріспе панелі - коммутацияның кіріспе аппараты - енгізуді қорғау
|
Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-39А70220 630А IEK Сақтандырғыш ұстағышы ДП-39 габариті 3 630А IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-3-630 габариті 3 630А |
1 3 3 |
|
| Кернеудің болуын индикациялау | екі кірістегі кіріспе ажыратқышқа дейін | ||
| Электр энергиясын есептеу панелі |
ТТИ 600/5 дәлдік класы 0.5 IEK ток трансформаторлары Есепке алу аспабына қамалған орын |
3 1 |
|
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 5х50 665А | ||
|
Кететіндерді қорғау аппараттары топтық желілер |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0 100А IEK |
18 18 |
|
| Шығатын N/PE шиналары (Al/Cu) | Алюминий шинасы АД 31Т 5х50 665А | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 457 043 ₸



