Автоматты ажыратқыш C120N 3П 125А С

112 770 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:A9N18369
Жіберу 13 мамыр 2026Schneider Electric компаниясының C120N 3P 125А C автоматты ажыратқышы
Автоматты ажыратқыштар электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау үшін қолданылады, бұл қорғалатын жабдықтың ұзақ мерзімді және ақаусыз жұмысын қамтамасыз етеді.
Ажыратқыштардың төрт түрі бар: бір полюсті, екі полюсті, үш полюсті және төрт полюсті. Ажыратқыштың түрін таңдау ол қолданылатын желіге байланысты: бір фазалы желі – бір және екі полюсті, үш фазалы желі - үш және төрт полюсті.
Сондай–ақ, ажыратқыштар ПКС мәні (шекті коммутациялық сыйымдылық), номиналды ток және іске қосу түрі бойынша жіктеледі - B, C, D және т.б.
Модульдік автоматтың беткі панелінде схемасы бар, бұл құрылғыны қосуды айтарлықтай жеңілдетеді.
Модульдік автоматты ажыратқыштар DIN-рельске орнатылады.
Бізде қолжетімді баға және қоймада тауарлардың кең ассортименті бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.615 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 125 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 375 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 5 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 81 мм |
- Бағасы: 112 770 ₸

