5 және 10 мм 270 мм IEK шиналарына арналған жалпақ шина изоляторы ISHP 3P

4 091 ₸
- Бар
- Коды:YIS40-3-270
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Номиналды тогы 250-ден 4000 А-ға дейінгі электр тарату шкафтары мен панельдеріндегі ток өткізгіш шиналарды бекітуге және оқшаулауға арналған. Әртүрлі мақсаттағы ТЖҚ қалқандарын құрастыру кезінде шиналарды құрастыруды ұйымдастыру және орталық шиналардан әртүрлі тармақтарды орнату үшін қолданылады. Оқшаулағыш 2 немесе 3 фазалы конструкцияға ие және қалыңдығы 5 және 10 мм шиналардың бекітілуін қамтамасыз етеді. SMC материалынан жасалған.
Артықшылықтары
- Кабельдік трассаларды ыңғайлы және жылдам монтаждау.
- Оқшаулағыш материалының SMC жоғары беріктігі қысқа тұйықталу токтары пайда болған кезде динамикалық жүктемелерге төзімділікке кепілдік береді.
- Әмбебап оқшаулағыш қалыңдығы 5-тен 10 мм-ге дейінгі 1-ден 3-ке дейінгі мыс немесе алюминий шиналарын 250-ден 4000 А-ға дейінгі токтарға қолдану мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
- Байланыстырушы шпилькалардың оқшаулағыштарының кең ассортименті қалыңдығы 120 мм-ге дейінгі шиналарды пайдалануға мүмкіндік береді.

Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Конструкция түрі | IEK_V0000464 |
| Макс. атауы. ток, А | 3300 |
| Шиналар пакеті 5(3), 10(2) | Иә |
| Иілуге беріктік шегі, Мпа | 123 |
| МЕМСТ 28157 бойынша жанғыштық санаты | ПВ-0 |
| Тереңдігі, мм | 35.0 |
| Соққы тұтқырлығы, м2 үшін КДж | ≥ 25 |
| Биіктігі, мм | 35.0 |
| Өнеркәсіптік жиіліктегі қысқа мерзімді кернеуге төзімділік, кВ | 8.0 |
| Материал | Полиэстерден жасалған СМС |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 100 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Түсі | Ақ |
| Шиналардағы бекіту бұрандаларына арналған отв диамы, мм | 12.0 |
| Шиналардың қалыңдығы, мм | 5 және 10 |

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Оқшаулағыш |
| Оқшаулағыш түрі | Тірек |
| Диэлектриктің түрі | Қатты |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Кернеу | 0.4 кВ |
| Тесу кернеуі | 8 кВ |
| Массасы | 0.55 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды ток | 3300 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Биіктігі | 35 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Полимер |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 4 091 ₸


