Екі кіріске арналған тарату панелі ВРУ1-47-00 250А 50кА 400В SMART IP31 сақтандырғыштары габ1 және габ00 IEK

344 445 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-14700-U3
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВРУ1-47-10 тарату панельдері кернеуі 400/230 В, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан қорғауға арналған.
Панель ВРУ1 SMART кіріспе панелімен бір қатарға қосылады.
Сақтандырғыштарда орындалған.
Шиналардың екі тәуелсіз секциясы, әрқайсысы 250А.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al) екі кіріс | 120 мм-ге дейінгі ток өткізгіш шиналардың секцияларына | 6 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al) | 120 мм-ге дейін созылатын N/PE шиналарына | 2 |
| Ғимарат | Едендік шкаф ВРУ 1800х800х450 SMART IEK | 1 |
| Бүйірлік алмалы-салмалы панель | жиынтықта | 1 |
| Кабельдерді жеткізу | бүйірлік және төменгі | |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген | |
|
Кететіндерді қорғау аппараттары топтық желілер |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 00 IEK |
9 21 9 21 |
| Ток өткізгіш шиналар секциясы | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30х4000мм 315А | 2 |
| Шығатын N/PE шиналары | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30х4000мм 315А |
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 30 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 344 445 ₸


