Розетка CZT08B-01 үшін NJDC-17(D)/2Z 2 істікшелі 10А CHINT*

806,40 ₸
- Бар
- Коды:289998
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
Байланыстар саны2
Түйреуіштер (түйреуіштер) саны8
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм63х30,5х26
СерияNJDC-17
Релемен үйлесімдіnjdc-17(D)/2Z
Габариттік сызба

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 26 мм |
| Биіктігі | 31 мм |
| Ені | 63 мм |
- Бағасы: 806,40 ₸

