Жарықтандыруды басқару панелі үш кіріс АВР БАУО1-21-10А 63А 10кА 400/230В SMART IP31 Wh 15гр. фотореле IEK

370 700 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU04-BAUO-1211000-01
Жіберу 06 сәуір 2026АВР БАУО1-21-10А бар жарықтандыруды басқару панелі тұйық жерге тұйықталған бейтарабы бар желілерде жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың кернеуі 400/230В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, шығатын топтық желілерді коммутациялауға және қорғауға арналған.
Панель жарықтандыруды қолмен және автоматты (фотореле) басқарумен жабдықталған.
"АВР" индексі бар панель резервті автоматты түрде енгізумен жабдықталған, электрмен жабдықтау схемасы: екі кіріс - бір тұтынушы (ДГҚ іске қосу тізбегінсіз).
"А" индексі бар ҚБҚ1-21-10 автоматты ажыратқыштарда орындалған.
"SMART" индексі бар VRU1-21-10 шкафтардың басқа VRU панельдерімен бір қатарға қосылуы үшін SMART сериялы VRU корпустарында жасалған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) үш кіріс | ӘКК 6-50мм2 3 қатарлы сұр IEK кіріспе қуат терминалы | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK | 1 |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта алмалы-салмалы | 1 |
| Ірге | опция | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| АДБ блогы | АВР-2 LITE 63А KARAT IEK резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы | 1 |
|
Жарықтандыруды басқару панелі - автоматты режим - қол режимі |
шығарылатын фотореле, аралық реле түймешіктер, ауыстырып қосқыштар |
|
| Жарықтандыруды коммутациялаудың күштік аппараты | Модульдік контактор NCH8-40/40 40A 4НО AC220/230В | 1 |
| Индикация және сигнализация | шам қызыл "ЖҰМЫС" | |
| Есепке алу панелі |
Есепке алу аспабына қамалған орын |
2 |
| Ток өткізгіш шиналар секциясы | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х11 3L+PEN IEK | 2 |
|
Коммутация және шығуды қорғау аппараттары топтық желілер |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 1Р 10кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 10кА С IEK |
8 7 |
| Шығатын N/PE шиналары (Al/Cu) | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 7 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 370 700 ₸







