Тарату пункті ЩР1136-221100-Д 25А 4.5кА 400/230В IP31

77 670 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1136221100-7D
Жіберу 06 сәуір 2026Тарату пункттері ПР11 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
ПР11-2350-Щ электр тогының соғуынан шығатын желілерде қорғаныспен жабдықталған.
Щ индексі бар ПР11 номиналды тогы 125А дейінгі модульдік аппаратураға арналған металл тарату қалқандарында орындалады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) |
кіріспе аппаратқа 25 мм-ге дейін қосу |
3 |
|
Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
КВИ-10мм2 көк IEK бұрандалы терминал шинкаға жер |
1 1 |
| Аспалы корпус | 1 | |
| Қорғаныс панелі | металл | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 25А С IEK |
1 |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары шығатын топтық желілер |
АД 12 IEK дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы |
7 4 |
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х11 3L+PEN IEK мыс МЕМСТ |
1
|
| Шығатын шиналар N/PE (Al/Cu) | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 11 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 36 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Тарату тармағы ПР11 |
- Бағасы: 77 670 ₸

