16 CHINT контуры бар NWK1-GR-16GB реактивті қуат реттегіші

161 774,40 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:263783
NWK1 сериялы төмен вольтты үш фазалы реактивті қуат реттегіші (қытай/ағылшын СКД экраны бар) жылдам Фурье түрлендіруі арқылы жиналған кернеу мен ток ақпаратын есептеуді және талдауды жүзеге асыра алатын арнайы ASIC интегралды схемасымен жабдықталған.
Ол басқарылатын физикалық айнымалы ретінде есептелген негізгі реактивті қуатты пайдаланады және тұрақты және өзгермелі жүктеме жағдайында пайдаланушылар үшін оңтайландырылған өтемақыны қамтамасыз ететін негізгі қуат коэффициенті мен гармоникалық күйге негізделген циклде немесе код бойынша конденсаторларды ауыстыруды орындайды.
NWK1-G базалық типті бұйым (деректермен алмасусыз) тек 400В электр желісіндегі реактивті қуатты өтеу үшін қолданылады.
Айнымалы ток кернеуі (100-800) және жиілігі 50/60 Гц болатын көп функциялы NWK1-GR өнімі дүние жүзіндегі төмен вольтты желілердің көпшілігінде қолданылады.
NWK1-GR RS485 байланыс интерфейсі арқылы SCADA, PLC жүйелеріне қосылуы мүмкін, бұл өнеркәсіптік деректерді тасымалдау және қашықтан басқару бағдарламалық құралының көптеген түрлерімен оңай және тікелей деректер алмасуды жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
Өндірістік стандарт: JB/T9663.
Техникалық сипаттамалар
| Контурлар саны | 16 |
| Қоршаған ортаның ластану санаты | 3 |
| Деректерді тасымалдау функциясы | Жоқ |
| Қоректендіру кернеуі, В | 100...800 |
| Қуаты, кВТ | 8 |
| Өлшенетін ток, А | 0,5-5 |
| Теңіз деңгейінен биіктігі, м дейін | 2500 |
| Серия | NWK1 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 120x120x95 |
| Қоректендіруші кернеудің түрі | AC |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -20...+55 |
| Жиілігі, Гц | 50...60 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Компенсатор түрі | Реактивті қуат реттегіші |
| Өтемақыны реттеу | Сатылы |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 440 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс режимі | Жұмысшы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Реттеу сатыларының саны | 16 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ток индикаторы | Иә |
| Кернеу индикаторы | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 95 см |
| Биіктігі | 120 см |
| Ені | 120 см |
- Бағасы: 161 774,40 ₸

