Фазаны бақылау релесі ORF-06D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI

16 821 ₸
- Бар
- Коды:ORF-06D-127-265VAC
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Фазаларды бақылау релелері ORF үш фазалы электр желісінің параметрлерін (фазалардың ауысуы, фазалардың үзілуі және бейтараптар, асимметрия, жоғары және төмен кернеулер) бақылауға және осы параметрлерге сезімтал тұтынушыларды қорғауға арналған.
Реле бейтарапқа (L-N) қатысты әрбір фазадағы кернеуді өлшеуді жүзеге асырады.
Артықшылықтары
- Функциялардың кең жиынтығы (фазалардың ауысуын бақылау, фазалардың аяқталуы және бейтараптар, асимметрия, жоғары және төмен кернеулер).
- Орнату үшін тек бұрағыш қажет.
- Бекітілген белгіленген нүктелер - "орнату және ұмыту" типті жабдық.
- Өлшенетін (фазалық) кернеудің кең диапазоны 101 В-тан 318 В-қа дейін.
- Жұмыс температурасының минус 20°С-тан плюс 55°С-қа дейінгі кең диапазоны.
- Реле күйінің ақпараттық жарықдиодты индикаторы.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Максималды кернеуді бақылау | Иә |
| Минималды кернеуді бақылау | Иә |
| Фазалардың үзілуін бақылау | Иә |
| Фазалардың ауытқуын бақылау | Иә |
| Фазалардың ауысуын бақылау | Иә |
| Қоректендіру кернеуі, В | 127...265 |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 2 |
| АС-1, А кезіндегі байланыс топтарының атаулары | 8 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Ажыратуға макс кідіріс, бастап | 2 |
| IP қорғау дәрежесі беткі панель | IP40 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Асқын кернеу санаты | 3 |
| Ажыратуға мин кідіріс, бастап | 2 |
| Кернеу диапазоны, В | 101...318 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | - |
| Қоректендіруші кернеудің жиілік диапазоны, Гц | 45...65 |
| Тереңдігі, мм | 64 |
| Кабельдің ең үлкен қимасы, мм2 | 6 |
| Жұмыс жағдайы | Кез келген |
| Пайдалану температурасы, °C | -20...55 |
| Өлшенетін кернеудің түрі | Айнымалы (AC) |
| Іске қосылу уақыты, бастап | 2 |
| Гистерезис, пайыз | 2 |
| Кернеудің болу индикаторы | Жасыл жарық диоды (Un) |
| Ені, мм | 18 |
| Биіктігі, мм | 90 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | 127...265 |
| Максималды қосу кідірісі, бастап | - |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10^5 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Өлшемдердің қателігі, пайыз | 1 |
| Байланыс тобының номиналды кернеуі, В | 250 АС / 24 тұрақты ток |
| Реленің іске қосылу индикаторы | Қызыл жарық диоды (R) |
| Қосуға мин кідіріс, бастап | 0.5 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10^7 |
| Кернеу бойынша көрсеткіштер диапазоны, пайыз | 2...20 |
| Терминалдардың IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші | ONI |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 8 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 127 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 265 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 16 821 ₸


